Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam a nagyzestű...

Hogy szoktassam a nagyzestű kutyám a barátnőm kistestű kutyusához?

Figyelt kérdés

Van egy boxer keveték kutyám a barátnőmnek meg egy kistestű (fajtájához képest is kicsi) máltai selyemszőrűje. Együtt szeretnénk kutyát sétáltatni de a két kutya még nem találkozott. Hogy szoktasduk össze őket?

Az én kutyám általában barátságos más kutyikkal (azért mondom h általában mert a multkori sétánál (pòrázon) megugatott két vizslát akik közel mentek hozzá (pòráz nélkül).

Én főleg a méretbeli különbségek miatt aggòdom.



2012. dec. 30. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Lent az utcán találkoztok, ha azt látjátok, hogy minden ok, akkor mentek sétálni.

Ha nem meritek őket azonnal összeengedni, akkor úgy sétáljatok egy ideig, hogy egymástól pár méterre, majd egyre közelebb. Ha nem reagálnak rosszul, akkor dícséret, jutalomfalat, stb.

De szerintem nem kell ezen aggódni.

2012. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi de még egy kérdés. multkor sétáltunk és megugatott egy olyan kis termetű kutyát aki az utca végén volt elég messze tőlünk. nem fog rá is így reagálni?
2012. dec. 30. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Pórázon minden kutya máshogy viselkedik. És az ugatás sem mindig a támadás jele. Az enyém is ugat, ha pórázon van, és meglát egy másik kutyát. De ha szabadon engedem, farokcsóválva hivja játszani.
2012. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!