Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbetegedhet a kutyám a...

Alfréd87 kérdése:

Megbetegedhet a kutyám a mikrochip-töl?

Figyelt kérdés
Multhét pénteken elvittem a kutyám (tacskó), hogy beletegyék a mikrochippet, minden rendbe is volt de. Másnap elkezdett sántitani a jobb első lábára és azóta egyre rosszabb a helyzet egész nap csak fekszik látszik, hogy szenved nem igazán akar enni meg inni se! Az állatorvos szabadságon van csak szerdán tudom vinni, mi lehet a baj?

2012. dec. 31. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a chip...
2012. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mikrochip a bal oldalon van, a bőr alatt, tehát nem okozhat problémát, főleg nem a jobb oldalon.....
2012. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát attól biztos nem.
2012. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


Nem sajnáltad nagyon? Esetleg lehet "rokonszenv-sántítás".

Azt jelenti, hogy a kutya észreveszi, ha beteg, jobban törődnek vele. Utána "előveszi" a sántítást.

A spánielem csinálta egy időben.

2012. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem de a jobb lába felett a nyaka egy kicsit be van dagadva ma vettem észre
2012. dec. 31. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott lesz valami. De ez se lehet a chip, mivel az a bal oldalon van.
2012. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy kis gyuladás esetleg lehet hogy ez olyan mint az embernél.. nálunk is ha egy idegen test van benünk pl. szálka akkor kicsit bepirosodig stb. de egy idő után kiesik lehet hogy most vele is ez van de mindeféle képpen vidd el nehogyvalami baj legyen jobb megnézetni
2012. dec. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Okostóni vagy utolsó. Ha nekem a bal kezemen az ujjamba belemegy egy szálka, akkor nem a jobb kezem fáj. És a chip borítása testbarát anyag, szóval nem löki ki a szervezet.
2012. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!