Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp-összehasonlító táblázat?

Táp-összehasonlító táblázat?

Figyelt kérdés
Keresem azt a táp-összehasonlító táblázatot, amit régebben sokan linkeltünk ezen az oldalon is (szerintem én is, de már sehol nem találom). Nem arra gondolok, ahol a 100-hoz pontokat kell hozzáadni és levonni, hanem arra, ami felsorolja a legnépszerűbb hazai tápokat. Fehérjetartalom és átlagos fogyasztói ár biztos volt benne, illetve talán egy adott méretű kutyára kiszámolt ajánlott napi mennyiség és ár is, vagy kilónkénti ár, már nem emlékszem.
2012. dec. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad kérdezettet nem tudom,de itt van egy külföldi,a legtöbb itthon kapható táp is benne van:

www.dogfoodanalysis.com


Meg fogsz lepődni,hogy sok agyonreklámozott,méregdrága táp milyen rossz minősítést kapott.Független laboratóriumok és kutyások értékelik a tápokat.Az "Index"menüpontban találod őket betűrendben.

2012. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez is jó, de nekem valami olyasmi kellene amivel a minőséget és a kilónkénti- valamint a napi árat együtt látom, egy táblázatban, hogy ne nekem kelljen számolgatnom. Tudom hogy van ilyen, de nem találom sehol.
2012. dec. 31. 14:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Emlékszem én is erre a táblázatra, hiába kerestem, nem találtam sehol :S
2013. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.ebdorado.hu/tapos/Tap_osszehasonlito_tablazat.docx


ezt töltsd le!

2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!