Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azért nyüszög mert rákapattam?

Azért nyüszög mert rákapattam?

Figyelt kérdés

A kis pincsink mikor haza érek mindig nyüszög és ugrál. Ha őt simogatom nem a másikat akkor csinálja ezt, de amint őt simogatom minden rendben. 2 és fél évig egyedüli kutya volt vagyis volt még 1 nagytestű kutyusunk mellette de ő nem zavarta. Ha azt akarja, hogy felvegyem akkor is nyüszög csak akkor ugrál a lábamon, ha n felveszem akkor minden rendben van, ha nem akkor hisztizik.

Amikor a másik kutyámmal játszok (ő nem játékos) akkor figyelni szokott mert egyszerűen sehogy sem tudom bevonni a játékba. Általában ilyenkor megsértődik és duzzog.:D

Ha pedig leülök rögtön belevetődik az ölembe.

Amikor kisgyerek van nálunk akkor kizárjuk mert nem nagyon szereti a gyerekeket ezért addig kint van. Viszont akkor kaparja az ajtót és ugat.

De a legrosszabb amikor beteg.Szó szerint olyan mint a hattyú halála. Nem hajlandó sétálni sem, nem eszik csak kézből és akkor is csak darabkákba, amúgy meg kiköpi.

Tudom, hogy ez probléma és nem így kéne ennek mennie ezért szeretném a segítségeteket kérni.

Sajnos elkényeztettük elég rendesen.:S


2012. dec. 31. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Soha ne tedd meg azt, amiért hisztizik, és be fogja fejezni. Plusz persze falkavezérség ezerrel.

[link]

2012. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KutyaDuma ***** válasza:
49%

Ha hazaersz, egyik kutyaval se foglalkozz, hanem vard meg mig lenyugodnak utana varj egy par percet es utana hivd oda oket es simogasd meg.

A kutya azert csinalja mert aggodik erted mivel nem te vagy a vezer a falkaban.

par otlet a http://www.youtube.com/user/kutyadumavideo

2012. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!