Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat behoztam a lakásba...

Kutyámat behoztam a lakásba de ígysem bírja a tüzijátékot nagyon sír hiába nyugtatom. Ha adok neki egy gyógynövényes kapszulát (DREAMAX alvássegítő) macskagyökeret tartalmaz hatásos?

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 17:48
1 2
 1/13 Jázi&Csenge ***** válasza:
97%
Ezt nem tudom megmondani, de ne nyugtatgasd, ne simogast sokat, ne gügyögj neki, mert azzal megerősíted abban, hogy félni kell a petárdától, tűzijátéktól, és még rosszabb lesz a helyzet.
2012. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kutya?
2012. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
németjuhász, egyébként ha nem nyugtatom akkor meg rohangál a lakásban és nagykutya létére nemtesz jót a lakásnak
2012. dec. 31. 17:58
 4/13 anonim ***** válasza:
Vidd be abba a szobába ahol a leghalkabb. Ne nyugtasd ez nagyon fontos és adj neki vizet.
2012. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem probàld nyugtatni

simogasd,beszèlj hozzà hàtha lenyugszik szegèny.

Csak vigyàzz ki ne szökjön mert akkor ijedtèben ùgy elmehet

hogy majd nem fog hazatalàlni.

2012. dec. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
be kéne tiltani az ilyen tűzijáték és társai baromságokat véglegesen
2012. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen én is azon a véleményen vagyok, hogy be kell tiltani nem is értem mire fel kell az ilyeneknek még ilyen feneket deírteni. -nem elég hogy környezetszennyező, de a kutyákra, a macskákra is nagyon veszélyes... Ezt is a városi Okosok találták ki akiknek nincs kutyájuk, vagy akik bent tartják mindig a meleg házban...
2012. dec. 31. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
adj hangot a tévére. és legyen csukva az ablak. nem kell hogy üvöltsön, normálisan szóljon. Azért az tompitja a zajt. és ne azzal foglalkozzatok, hogy sir a kutya, csak természesen. itt már 2 órája nyomják folyamatosan. a szomszéd kutyája láncon ugy sir, hogy mindjárt átmegyek és egy petárdát beledugok az elit fogorvos ur fenekébe.
2012. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A tv-s dolog működik egy benti kutyánál.. de egy kintinek a tv is ijesztő lehet sajnos. Egy próbát megér de ha nem megy ne erőltesd.. És NE simogasd.. Egy kutyának a simogatás pozitív megerősítés és így azt hiszi hogy jó amit csinál. Így lesznek a tűzijátéktól rettegő kutyák..


Én a napokban direkt kerestem az ilyen amatőr tűzijátékosokat, akik lövöldöztek. Egyre közeledtem hozzájuk naponta tegnap mellettünk robbant 10 méterre egy tűzijáték és csak nézte mind2.. Ma a petárdák meg fel se tűntek nekik séta közben


Nah mindegy a vége csak okoskodás. Ne simogasd rakd be a legjobban hangszigetelt szobába ott meg kapcsolj be egy magnót valami klasszikus zenével

2012. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem adnék neki semmit doki megkérdezése nélkül. Vedd pórázra, és tartsd nyugodtan, de ne simogasd, ne magyarázz neki, csak sugározz nyugalmat, lássa rajtad, hogy nincs semmi gáz. Ha fizikailag nyugodt pozícióba rakod (pl. fekvés), az segít neki lenyugodni fejben is.
2012. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!