Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Earthborn, Acana, Taste of...

Earthborn, Acana, Taste of the Wild, Orijen, N&D, Cibau, vagy Brit? Mik a véleményeitek ezekről a tápokról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most azt nem adom meg, hogy felnőtt kutyának, vagy kölyöknek kéne, ez mindegy, csak általánosságban érdekelnének a vélemények, tapasztalatok ezekkel a márkákkal kapcsolatosan. :) (egyébként kölyökkutyám van)


Volt azonban egy régebbi kérdésem,ahol kifejezetten kölyöknek kerestem (és még mindig keresek) ideális, nagyon jó minőségű tápot, de sajnos csak egyvalaki válaszolt. Egyébként nem kell olcsóbbnak lennie az Eukanubánál, az Acanánál, meg az Orijennél. Azóta rájöttem, hogy a minőségért fizetni kell :D Ha van egy kis időtők, légyszi, válaszoljatok arra a kérdésre is!  Persze, nem muszáj, de jó néven venném, örülnék neki :) Tehát ez a régebbi kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3796596-a-cib..



Köszi a válaszokat, akármelyik kérdésre is érkeznek :)



2012. dec. 31. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Orijen,

2. Eartborn/Totw/N&D

3. Brit Care

4. Brit

5. Chibau


Ebben a sorrendben vannak nagyából. Az orijen mindent ver csak undorítóan drága. Nekem a totw nagyon tetszik (zoofast.hu-n 12.000ft), de a dögök kb minden 3.nap fosnak... N&D nagyon bejött a pincsimnek(de ezzel az a baj hogy csak kistestűeknek van) Én most a Brit Care re fogok áttérni hátha attól nem megy a hasuk..


Ha megtudod fizetni az Orijen-t akkor mindenképpen azt ajánlom, csak jókat hallottam róla. :)

2012. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Jázi&Csenge ***** válasza:

Diesel123 köszi :)

Acanáról mit tudsz? A gabonamentesek nagyon szimpatikusak nekem...

2012. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jázi&Csenge ***** válasza:
Nekem is hasznos volt a válaszod :) Én is pont ebben a cipőben járok :)
2012. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az Orijen és az Acana a legjobb.De a Taste of the Wild-ről is jókat hallottam.
2012. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Jázi&Csenge ***** válasza:

Igaz nekem még nincs kutyám...

Szóval nekem is a TOTW tetszik, meg az Orijen, de az Acanáról nem tudok sokat. Vagyis hát megoszlanak a vélemények. Valaki azt mondja, az egyik legjobb táp, valaki azt mondja, a gabonamentesek jók csak, valaki szerint nem jó az ár/érték aránya.

2012. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az Acana az Orijen gyengébb tápja. Nekünk nem jött be attól is ment a hasa mindegyik kutyának és szerintem indokolatlanul drága. Totw-ot javaslom kipróbálásra mert egyébként nagyon jó és 12.000ért nagyon megéri csak nem jött be a kutyáknak sajnos.
2012. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Diesel123 köszi szépen :)

Jázi&Csenge, azthittem már te megköszönöd helyettem :D

Én is hasonlókat hallottam az Acanáról...majdnem.

Te ahogy eddig nézegetted a tápokat, vagy amiket mondtak neked, aszerint a fentiek közül melyik táp lehet jó, melyiket gondolod jónak?

2012. dec. 31. 18:40
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Az én kutyám elég hasmenéses volt, de mióta az Acana bárányos almás kajáját eszi semmi baja. Én nagyon megvagyok vele elégedve, mert szép fényes a kutyám szőre, és az izomzata is gyönyörűen kijön. Szerintem az Acana termékek nagyon jó minőségűek és kimérve nincs is horror áruk! Én biztos nem fogom mással etetni a kutyámat! ;)
2012. dec. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Jázi&Csenge ***** válasza:

Köszi Diesel123 ezt is :D

Igen kérdező, ez tényleg úgy hatott, mintha én megköszönném a választ a saját kérdésemre :D bocsi


Nekem a TOTW nagyon tetszik, és az előző kérdésedre ide válaszolva, szerintem a Pacific Stream jó kölyöknek is, meg a többi is. Nem minden kölyöknek árt a túl magas fehérjetartalom, igaz nem biztos, hogy kísérleteznék.

Én is az Orijen-t mondanám a legjobbnak, de a TOTW ár/érték aránya lehet, hogy vonzóbb.

N&D állítólag nem rossz, de túúúl drága, nézz csak utána.

Cibau a Brit szintjén van, Brit Care valamivel jobb náluk.

Általában erről a háromról pozitív a véleménye az embereknek: mindenki az ideális ár/érték arányukat dicséri :)

Erthbornról nem sokat tudok, ezt az oldalt néztem egyszer:

[link]

De őszintén ez a táp nem érdekel engem :) Szerintem nem olyan nagyon jó, mint amilyennek sokan leírják, de lehet, hogy ez csak az én saját személyes véleményem.


Azt hiszem ennyi :) Más tápot nem tudok ajánlani, a legjobbakat felsoroltad ;)

2012. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2012. dec. 31. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!