Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győzike show Buksi kutyája...

Győzike show Buksi kutyája milyen fajta kutyus volt?

Figyelt kérdés

[link]


Ez. Olyan aranyos.


2012. dec. 31. 18:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kő csinánie?


Amúgy amerikai akita. Drága és nem való akárkinek.

2012. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg aranyos volt. De egy vonat kinyírta szegénykémet :'(. Bár lehet jobban járt a kutyamennyel, mint Győzikével :) Amúgy amerikai akita a fajtája :)
2012. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

-.- Csak azért kell mert cuki, aranyos, babusgatni való? Tudod egyszer felnő és az elég hamar bekövetkezik.

Makacs, nehezen nevelhető fajta. Hozzáértő embernek ajánlott csak, aki ért a kutyákhoz, és nem csak azért kell neki mert "kis cunci".

Amúgy Amerikai Akita és nagyon drága fajta.

2012. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

"De egy vonat kinyírta szegénykémet :'(. Bár lehet jobban járt a kutyamennyel, mint Győzikével :) "


Már elnézést kérek, de te normális vagy?! A helybeli kölykök megkínozták azt a kiskutyát, aztán a sínekre kötözték és a vonat álment rajta!!! SZERINTED EZ JOBB SORS, MINT HOGY A GAZDÁJA (bármilyen legyen az illető, de szerették azt a kutyát) VIGYÁZ RÁ?! Ember vagy te??

2012. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem kell kutyus csak a fajtájára voltam kíváncsi.


Tényleg nagyon nehéz tartani? Hisz a show-ba felnőtt korára nyugodt volt, nem bántott senkit.

2012. dec. 31. 18:54
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kint tartották, folyamatosan szökött, sokszor azt se tudták, hol van, nem foglalkoztak vele. Győzikééknek nem való kutya.
2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Helybeli kölykök? Nem inkább purdék? Normális gyerek nem kínozza az állatokat.
2012. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18:40 nyugi! :) Vicc volt. Amúgy meg ahogy valaki írta, fenét kell Győzikééknek kutya. Nem értenek hozzájuk egy kicsit sem, és egy akitával meg pláne mit kezdenének? Sajnálom a kutyát, de abban a családban nem lett volna jó helye. Én sokszor szoktam arra gondolni, hogy néhány kutyának jobb lenne, ha végre befejeződne a szenvedése, minthogy még itt maradjon kínlódni. Oké, Győzike azért nem volt olyan hatalmas állatkínzó...de akkor is inkább tartson papagájt, hogy visszahallja a hülyeségeit az az ember :D De mondom, amit írtam, az csak vicc volt.
2012. dec. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem tudtam, hogy odakötözték. Én úgy tudtam, hogy csak kiszökött és a sínekre tévedt.
2012. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Oké, na... valóban, Győzikééknek nem való kutya. De inkább náluk bóklásszon az udvarban, mint az, ami történt szegénykémmel. Mindegy már, csak úgy sajnáltam szegényt. Szégyen, vagy nem, én néztem a Győzike-showt, megkönnyeztem Buksi halálát. :(


(Salgótarjánban kb. minden kölyök purdé, de azért még nem elfogadható, hogy állatokat kínoznak)

2012. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!