Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megkezdődött a tűzijátékozás,...

Megkezdődött a tűzijátékozás, petárdázás. Hogy bírja a kutyátok?

Figyelt kérdés

Hogyan nyugtatjátok őket? (már ha kell őket nyugtatni)

Kinti, vagy benti kutya?


2012. dec. 31. 18:45
1 2 3 4 5 6
 1/52 Vicuska87 ***** válasza:
69%
Benti macska, és sasolnak kifelé! Hegyezik a fülüket, ha durrogás van! 10-es skálán egy 5-ös!
2012. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
A mi kutyánkat csak estére szoktuk kitenni, amúgy egész nap a házban lehet, mert nem szokott bajt okozni bent. De ma kivételt teszünk, mert éjszaka fognak igazán durrogni a petárdák. Ritka alkalmak egyike, de most bent alszik majd velünk.
2012. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
49%
Másfél éves, folyik a tüzijátékozás (de minek ez az ázsiai marhaság), sétálni akar menni! Nem zavarja.
2012. dec. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:

Ilyenkor adak hálát az úristennek, hogy immár harmadik éve Svájcban élünk. Itt legális a petárdázás, de egyet sem durrantottak egész nap. Kint minden csendes és nyugis, imádok itt élni.


Azelőtt Budapesten éltünk, mindig nagyon féltettem a kutyát. Benti kutya volt, sajnos a belváros közepén laktunk, mindig aggódtam, ha szilveszter délután sétálni mentünk. Markoltam a pórázt és igyekeztem jobbra-balra, fel-le, mindenhova nézni, nehogy valaki mellé, vagy rá dobjon valamit.

2012. dec. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:

Kinti kutya, tapasztalt már eleget 11 év alatt, de még most is mérges a durrogásokra. Egész évben alig hallatja a hangját, hogy aztán ilyenkor bepótolja. :D

Mondjuk ebben hasonlítunk, én is utálom, hogy itt petárdáznak az utcában.

2012. dec. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Épp békésen velős csontot rág. :) De bent vagyunk a lakásban. Nemsokára lemegyünk sétálni, attól függ milyen hosszan hogy hogyan reagál.
2012. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Itt fekszik a két kutya a két oldalamon, az egyikre (aki nem az enyém, most szilveszterezünk együtt először) raktam egy pórázt, igyekszem mindig fekve tartani, és ha nyugodtan eldőlt, picit megsimizem, így egyelőre bírjuk, sőt, egyre inkább rájön, hogy jobb neki itt feküdni, mint máshol mást csinálni. Az enyém már rutinos, ő is fél, de nála majd éjfélkor jön el a dili, addig fekszik nyugiban.
2012. dec. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Ja, benti mindkettő (bár van kert), négykor voltunk kint egy utolsó pisire, de most hajnalig, vagy ha bealszunk, reggelig bent vagyunk.
2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Nekem kinti kutyám van, folyamatosan megy itt is a tűzijáték,petárda. Ráadásul ez az első szilvesztere. Nem pánikol, de kifejezetten nyugodtnak sem mondható. Ki-ki megyek hozzá, sűrűbben mint szoktam, de természetesen viselkedek, nem dajkálom,nem babusgatom. Szerintem ennek is köszönhető hogy egész jól elvan.

Egyébként én sem látok semmi értelmét ennek a hülye petárdának. Meggyújtod, eldobod (már ha időben el tudod dobni) és durran.. Hú, drága istenem mekkora élvezet! -.- Meg ez a tűzijáték is.. ez megy mióta besötétedett.. Lőjenek fel éjfélkor egy párat aztán viszlát.. Tényleg semmi értelme nincsen..

2012. dec. 31. 18:58
 10/52 anonim ***** válasza:

4 hónapos kutyám van,le sem szarja :D

Mindig lopna valamit a konyhából és menne sétálni.

Kint voltam vele,de nem reagált sehogy,ha valahol előttünk dobtak el petárdát,csak megállt nézni aztán meg játékosan futott volna oda ahol robbant... :)

2012. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!