Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyennek találjátok a west...

Milyennek találjátok a west highland white terriert? (külleme, nevelése, tulajdonságai. Stb)

Figyelt kérdés

2012. dec. 31. 20:42
 1/4 anonim válasza:
olyanom volt de elcserélem és nagyon bánom! imádtam,hallgatott rám,tanitgattam,fürdettem nyirtam stb.
2012. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
"Milyennek találjátok a west highland white terriert? (külleme, nevelése, tulajdonságai. Stb)" !!!!
2013. jan. 1. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legcukibb kutyafajta. Ez vonatkozott a küllemre. :) Részben. DE elég problémás fajta, ami sajnos a jelentős túlszaporításnak az eredménye. Szaporítótól vásárolt westiek körében rengeteg a táplálék allergiás, egyéb allergiák is előfordulnak, fülgyulladásra hajlamosak, sok közöttünk a pocsék szőrminőségű, amit nem lehet trimmelni. Ezek a dolgok persze jó eséllyel kikerülhetőek ha rendes tenyésztőtől vásárol az ember. Jellemre igazi terrier, vagyis makacs, önfejű, határozott egyéniség, kemény kezű nevelést igényel, különben az ember fejére nő és a kedves gazdi úgy fog pattogni ahogy a hegylakó fütyül. Nevelése különösen nehéz a roppant cuki külseje miatt. :) Gyakorlott kutyást igényel, ugyanis a westie tényleg képes manipulálni az embereket. Én a westiek egyéniségét olyan különlegesnek találom, amit nem véltem eddig felfedezni másfajta kutyákban (másfajta kutyám is van). Ahány westiet ismerek, mindben megvan ez a különös egyéniség. Olyan magabiztosak, hetykék, értelmesek, hangulatebek. Az enyém az összes eddigi és jelenlegi másfajta kutyáimnál több szót, kifejezést ért meg és reagál rá.

Itt egy jó és részletes leírás róluk:

[link]

2013. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. jan. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!