Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A velős csont adható nyugodt...

A velős csont adható nyugodt szívvel a kutyának? Mondig attól félig, hogy beletörok a foga.

Figyelt kérdés
:) a ti kutyátok megeszi az egész csontot vagy csak rágcsálja?
2012. dec. 31. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, telefonról írok és kapkodtam.
2012. dec. 31. 22:20
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog beletörni a foga. :) Az enyém napokig képes rágcsálni egyet, míg csak egy kis csonk nem marad belőle. Ez remekül tisztítja a fogait, jobban is szeretem ezt adni neki, mint a bolti mű vackokat. Egészségesebb is.
2012. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egészséges a fogsora, nem törik bele. Bár a nagyon kemény csont koptat is.
2012. dec. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is gondolom, hogy koptatja erősen a fogakat. Én 2 hetente egyszer szoktam adni füstölt marhalábszácsontot, a velős csont még ettől is keményebb és állandóan dillemázok, hogy adjak vagy sem. Egyébként felnőtt husky kan.
2012. dec. 31. 22:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Én főtt csontot szoktam adni, az jelentősen puhább már.
2012. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad milyen kutyáról is van szó, de a nagy testűeknél ez nem probléma és ahogy írták még a fogat is jó. Az enyém például kimondottan imádja a boltban kapható füstölt csontot- napokig képes el lenni vele
2012. dec. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt husky. Napokig? Az enyém fél óra alatt eltünteti, megeszi.
2012. dec. 31. 22:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy koptatná a fogát, ha mondjuk másfél-2 hetente adsz neki egyet, csak úgy "nassolni" :) Amúgy meg tényleg nagyon szeretik, meg csökkenti a fogkőképződést tudtommal :)
2012. dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pont ma adtam neki először, természetesen főve.

Mivel pici kutya, ezért olyat vettem, ami fel van darabolva.

Mire végzett vele, csak egy henger maradt. Nem tudom hogy hogy csinálta, de kiette belőle a velőt. :)

2013. jan. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!