Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék?

Szerintetek milyen keverék?

Figyelt kérdés

keverék kutya, de szeretném megtudni milyen fajta lehet benne...Annyit lehet róla tudni, hogy egész nap pörög,okos (10-15 perc alatt megtanulta az "ül" parancsot és kézjelre is engedelmeskedik.) Ha meglát egy kisebb állatot akkor az egyik mancsát feltartja és úgy szemez vele.. :)

képek:

oldalról: [link]

[link]

Így látszik, hogy kb. mekkora.. :) [link]

és a pofija: [link]

[link]

Az a szem.. :) [link]

A képek sajnos annyira nem jó minőségűek mert már sötétedett amikor készültek.



2013. jan. 1. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a border collie elég egyértelműnek tűnik rajta, a többit passzolom :)
2013. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ezen én is gondolkodtam mert illik a viselkedéséhez és a színéhez.Remélem jól tudom majd gondját viselni egy border keverék kutyának.Egyébként nagyon ragaszkodó egy kutyus és már a játékmalacot is visszahozta néhányszor.

Köszönöm a választ!

2013. jan. 1. 17:02
 3/7 Jázi&Csenge ***** válasza:
Border collie biztos van benne, én megkockáztatnám a (valamilyen) vizslát is...meg az egyik képen foxis egy kicsit :) Az utolsón pedig kifejezetten wels corgis...jó, csak egy kicsit :D Hát nem tudom, de jól sikerült kutyus :D Aranyos nagyon, gratulálok hozzá :)
2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Na ezen foxis a pofija: [link]

Nem tudom mások hogy vannak vele, de én mindegyik képen mást látok bele :D :)

2013. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

úh...nagyon szép kutyus de minden kép elbizonytalanít.:D

Biztos, hogy border van benne, meg valami terrier de a füle hát fogalmam sincsen. Egy jól összerakott, mixelt kutyus.:) De egyébként nagyon szép! Sok boldog évet!

2013. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kis kutyus:)

A border nekem is egyértelmű.. De talán nagy ökörség de én tacskót látok még vele :D

2013. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mi is reméljük, hogy sokáig velünk lesz még mert nagyon megszerettük. :)

2013. jan. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!