Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy ha lógatják a kutyát (Amstaff) akkor nagyobb feje lesz. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha a genetika hosszú fejet adott neki és kicsit akkor abból, hogy lehetne már nagy izmos fej?Mindenki azt mondja lógatassam a kutyám mert így lesz nagy feje de a rágóizma nem növeli a kutya fej méretét
2013. jan. 1. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván a koponyája mérete nem változik az edzéstől, de az izomzata térfogata nagyobb lesz, tehát ténylegesen nagyobb lesz a feje.
2013. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem hát ilyesmit mondtak de valahogy furán hangzik na de majd látjuk.
2013. jan. 1. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát figyelj, ha gyúrsz, megnőnek az izmaid, szélesebb leszel. A kajakosoknak például a válluk durván széles, pedig ők sem úgy születtek, hanem egyszerűen a (túl)fejlett izmaiktól akkorák. Ettől még a csontjaik nem lesznek hosszabbak vagy szélesebbek, mégis széles lesz a válluk. Ha abbahagyják a sportolást, normálisabban fognak kinézni, visszafejlődnek az izmok. Ugyanez játszódik le a kutya fejével lógatáskor :) Az is csak addig lesz széles, amíg rendszeresen edzik.
2013. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem:)

És úgy is lehet ilyet csinálni ha mondjuk a kutya nem ereszt parancsra?baj ha addig van fent ameddig ő akar és bírja?

2013. jan. 1. 19:18
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát le lehet szedni úgy is nyilván, de praktikusabb, ha tud ereszteni :)
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Meg amúgy nem is érdemes addig hagyni, ameddig bírja, ismerek olyan kutyát, amelyik nyáron képes hőgutáig lógatni magát. Nagyon rá tudnak cuppanni, és addig csinálni, amikor már káros, szóval oda kell figyelni rájuk.
2013. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem ok akkor ha nem vagyunk otthon a lógatos cuccot nem szabad fent hagyni sem.Igyekszem vele majd megtanítani az ereszd parancsot.

Nem tudom egyáltalán szeretni fogja e még csak 9 hónapos de azt szereti ha gumival megpörgetjük körbe élvezi nagyon és nem engedi el

2013. jan. 1. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor szerintem a lógást is szeretni fogja :) Elöl hagyni pedig nem jó ötlet, kontrollálni kell, mikor mennyit lóg. Ha érdekel a téma, szerintem keresd meg őket, rendszeresen lógatnak mindenféle kutyákat, biztos tudnak felvilágosítást adni arról, hogyan érdemes elkezdeni, meg úgy általában mindenről: [link]
2013. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jan. 1. 20:53
 10/10 zorco85 ***** válasza:
2013. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!