Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez baj vagy a ti...

Szerintetek ez baj vagy a ti kutyátok sem kakil sokat?

Figyelt kérdés
Most igy szilveszter után van valami gond a kuttyomal. 4hónapos és reggel a tüzijáték után kicsit félénken ment le. A ráadás hogy séta után találtam egy kis csomagocskát. Azóta semmit sem kakilt pedig 2óránként járok ki vele. Lehetséges hogy tényleg nem mer lent kakilni és majd este a szőnyegre végzi? Ès a stressztől kakilhatott higat?
2013. jan. 1. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. Stresszből lehet hígabb széklet. Vidd le türelmesen, hamarosan elfelejti a tegnapi őrületet.
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a szilveszter ilyen, produkálnak furcsa dolgokat a kutyák. Az enyémet tegnap délután 4-kor kivittem pisilni, aztán hajnali 1-kor próbáltam, akkor nem volt semmi, csak alvás után, reggel 11-kor volt hajlandó pisilni, és akkor is alig valamit. Mondjuk az is igaz, hogy nem is nagyon ivott. Ma viszont visszahányta (vagyis inkább böfögte, fektében) a tegnapi "idegnyugtató" csont maradékát. Ilyenkor semmin nem szabad meglepődni :)
2013. jan. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap az ölembe pisilt, és mindenhová a lakásban. 13 éves már, és annyira félt, hogy nem bírta visszatartani a vizeletét sem. Ilyen még soha nem volt.
2013. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ma elviszem egy kiadósabb sétára mert még ma sem kakilt.
2013. jan. 2. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!