Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék majd a jövőben egy...

Szeretnék majd a jövőben egy uszkár kutyust! Vagy óriás v közép érdekel! Fehér, ezüst, esetleg fekete színűt. Ajánlanátok nekem jó tenyésztőt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 1. 22:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak törzskönyves jó helyről való érdekel esetleg mentett kutyus is de csak uszkár! Budapesti vagyok mindegy hogy hol van érte mennék.
2013. jan. 1. 22:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Keresd meg facebook-on őket, ha mentett kutyus is jó!

[link]


Van most egy egy éves örökbe adó fehér középuszkárjuk, Speedy. És pont ma vittek be hozzájuk egy feketét is, aki gondolom hamarosan gazdikereső lesz.

Én csak róluk tudok, de lehet hogy még mások is vannak. Nyugodtan hívd Kovács Marcsit, a telefonszáma ott van facebook-on. (Ha esetleg nem vagy fb-n, szólj és elküldöm a számát) Nagyon kedvesek és segítőkészek. Az én kis törpeuszim is tőlük van, és örökké hálás leszek nekik érte. :)

2013. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy nagyon nagyon jó fajta mellett döntöttél! Csodálatos kutyusok. :)
2013. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megnéztem! Speddy nagyon szép kutya :-D a kis fekete is :-D. Tenyésztőket várok még! Köszi a válaszokat
2013. jan. 2. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!