Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyával Magyarországon be...

Kutyával Magyarországon be lehet menni boltba úgy, hogy a kezemben/táskámban van? Vagy úgy sem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 01:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
WTF!? Egy kutya nem egy retikül hogy a táskádban hordozd b+!
2013. jan. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
91%
első válaszoló ha te a retikült táskában hordozod őszinte részvétem :D
2013. jan. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
láttam múltkor egy ilyen plázakvát a pcsanyalójával az árkádban...de, hogy boltba beviszi e...az vhogy nem érdekelt szal nem követtem :D de ilyen nagyobb izékba a jelek szerint vhogy be lehet vinni...gondolom a tatyójában vagy nemtom
2013. jan. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
második válaszoló: bocs de férfi vagyok, se táskát sem retikült nem hordok :)
2013. jan. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
"szeretem" az ilyen agyatlan embereket, hogy a kutya nem táskába való. persze h nem, de gondolj mr bele h ha nem akarsz +350Ft-ot költeni minden alkalommal valahányszor egy kis méretű kutyát magaddal viszel bkv járművön, akkor beleteszed egy hordozóba és kész....
2013. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
22%
nagyszerű, mi lesz a következő? bőröndbe a gyereket? és még te nevezel engem agyatlannak... az ilyen emberektől el kellene venni azt a szegény állatot, és mindkét kezét eltörni. (nem a kutyának)
2013. jan. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
12%
cigánysongoku, a kutyának nincs keze.
2013. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Jézusom, nem kell rögtön letámadni, nincs is kutyám, csak elméletben kérdeztem :) Nyilván nem arra golndoltam, hogy "jé, itt egy kuyta, bevágom a táskába a többi kacat közé", nyilván nem zárnám rá a cipzárt, hogy megfulladjon, a bájos feltételezésetekkel ellentétben nem vagyok hülye :) Csak érdekelt, hogy vajon ha mondjuk sétáltatnám, és valahova gyorsan be kéne ugranom, akkor így be lehetne-e vinni :) (Mert őszintén, ha lenne kutyám, nem szívesen hagynám kint az utcán, még kikötve sem...)
2013. jan. 2. 03:07
 9/32 A kérdező kommentje:
És a jókívánságokat viszont kívánom, Nektek is boldog új évet :)
2013. jan. 2. 03:09
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek pincserje van. van ahová beengedik , de a legtöbb helyre még ugy sem hogy a kezében van. élelmiszer boltokba meg főleg nem. bár volt egyszer egy péksség oda beengedték. am általában én fogtam mindig és kint vártunk rá.
2013. jan. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!