Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérváron melyik...

Székesfehérváron melyik állatorvos milyen? Ivartalanítani szeretném a lány kutyámat de nem tudom kihez vigyem?

Figyelt kérdés

Jó és rossz tapasztalatokra is kíváncsi vagyok! Nagyon szeretném ha jó kezekbe kerülne a kutyám és emberségesen bánnának vele. Esetleg ivartalanítási akció Székesfehérváron vagy környékén?

2-3 hellyel szemezek nagyon

Állatgyógyászati Központ Szfvár Lublói u

Dr Molnár József, DR Morvai András,Dr Flesch Márton, Dr Csernavölgyi Anna

Náluk szokott akciós lenni az ivartalanítás de nem ismerem egyiket sem :(


A második , róla hallottam hogy rendes, de elég drága is ha jól tudom

Steigerwald Ferenc

Székesfehérvár

Régi Csóri u. 14.


2013. jan. 2. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Steigerwaldot ajánlom, mióta az eszemet tudom hozzá járunk a kutyákkal, mert azon kívül, hogy rendes, jó szakember is. Ősszel és azt hiszem kora tavasszal nála is akciós szokott lenni az ivartalanítás, bár tény hogy ő alapból drágább, mint a többiek, de nagyon szép a rendelő, és tényleg mindennel felszerelt.

A többieket én sem ismerem sajnos.

2013. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi

közben találtam egy rendelőt ahol nagyon rendesek voltak,végül Biatorbágyra viszem már hétfőn.Csak nagyon aggódom :)

Nagyon kedvezményesek az árak és az orvosról is csak jót írtak több fórumon. Dr Soós Ferenc

Ivartalanítási akció is van

Szuka Kan

kicsi 10.000 5000

közepes 12.000 6000

nagy 15.000 8000

sőt most a chippezés is ingyen van az ivartalanítás mellé, de nekünk az már nem kell mert nyáron megkapta már.

2013. jan. 4. 04:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bár ahogy látom, neked már nem aktuális a kérdés, de mást később talán még érdekelhet. Mi elég sok állatorvosnál megfordultunk a kiskutyám első fél évében, sajnos sehol nem voltam igazán megelégedve... :( Egy ismerősöm ajánlotta a Székesfehérvári Állatgyógyászati Központot. Mi Dr Molnár Józsefhez járunk azóta is, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Semmi pénzért nem váltanék orvost. Nagyon aranyos, és ami igazán fontos, hogy nagyon ért a munkájához, precíz és alapos, és látszik, hogy mennyire szereti az állatokat. Biztosan nem a legolcsóbb orvosi rendelő, de szerintem teljesen reális árakon dolgoznak. Ha baj van, én már attól megnyugszom, hogy Őt hívhatom. Csak ajánlani tudom másoknak is.
2013. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szia

igen néztem én is a rendelőt,ha ez nem jött volna össze akkor oda vittem volna. mert rendesek voltak.

Kutyusom lábadozik, tegnap műtötték meg.Nagyon megvoltam elégedve mert nagyon rendesek és barátságosak voltak, segítőkészek.

2013. jan. 8. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!