Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megállnák kiállításon a...

Megállnák kiállításon a helyüket ezek a spánielek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 2. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az arany az én szuka kutyusom (rég volt kozmiba )a másik a coboly kan a párom hugáé mind2 tkves a szuka egy éves a kan 8 hónapos
2013. jan. 2. 17:43
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Itt sajnos nem nagyon vannak olyanok, akik bírálni szoktak versenyeken, szakértők :) Ki kellene próbálni őket, hogy mennyire válnak be :)
2013. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :-D
2013. jan. 2. 17:53
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
hát a beállítást még sokat kell gyakorolni. Sajna spánielben enyhén szólva nem vagyok otthon szóval a küllemüket se tudom megfelelően megítélni főleg ilyen rosszul beállítva
2013. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
A szukának nagyon kevés a szőre és a testfelépítése sem teljesen tökéletes, a kannal viszont meg lehetne próbálni, mert ő elég jól néz ki. De könyörgöm a spánielek farkát a hátukkal egy vonalban kell tartani, nem pedig merőlegesen rá.
2013. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszi a válaszokat :-D a szukának nincs kevés szore csak nem volt megfurdetve a kép előtt se megfésulve se semmi holnap fürdik teszek fel róla másik képet :-D
2013. jan. 2. 18:54
 7/13 A kérdező kommentje:
A test felépítésével mi a baj?
2013. jan. 2. 18:56
 8/13 Hovarju ***** válasza:
100%

Nem értek a spánielhez. De ha van törzskönyvük és kíváncsi vagy arra, hogy mennyire felelnek meg a spániel standarnak, akkor vigyétek el őket tenyészszemlére.

Ott szakértők fogják megmondani, hogy mennyire jók.

Esetleg nevezzétek be őket egy kiállításra. Vagy kérdezzétek meg a tenyésztőjüket, hogy mi a véleménye róluk.

2013. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Az, hogy fürdetve volt-e sokat nem dob a szőr mennyiségén. Nem elég jó illesztésű és rövid a nyaka, nem egyenes a háta, szóval szerintem ő hobbi minőség.
2013. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a háta egyenessége lehet amiatt, hogy rosszul van beálítva, a spani fenekét kicsit le kell nyomni, testét előrehúzni, a farka pedig a hátovnalba egy szinten, de nem kinyújtva, hanem behajlítva, hogy a farka rövidnek látszódjon. beszélj a tenyésztőjükkel, ő megtanít téged hogy hogyan kell beállítani a kutyát mert ez borzalmas.
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!