Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó, szőr hullás. Fontos!?

Tacskó, szőr hullás. Fontos!?

Figyelt kérdés

Van, egy macskánk és egy tacskónk...

Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a macskának a farka körül illetve már a farkáról is elkezdett hullani a szőr. Nem az a ˝tipikus˝ szőr hullatás hisz az adott területen szinte kopasz marad, és mindha kicsit sebes is lenne.

A nagyobb baj, hogy hasonló dolgot vettem észre a tacskó szeme körül illetve az orrán is.

Mi lehet ez, valaki tapasztalt hasonlót, mit lehet ebben az esetben tenni?

Köszönöm!



2013. jan. 2. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Hmmm, nézzük csak, nézzük csak....Mit is lehetne tenni, mit is....Hm..... ÁLLATORVOSRÓL HALLOTTÁL MÁR??????????
2013. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
emeld fel a telefont és hívd az állatorvost fel
2013. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem várd meg mit lerohad már a bőrük is. Sőt ha megdöglenek még az etetésükre sem kell pénzt költenetek, nemhogy orvosra.
2013. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szuper, és arra nem gondoltatok, hogy ha lenne rá mód az lenne az első...
2013. jan. 2. 18:13
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Te meg arra nem gondoltál, hogy ebből fél mondatból, hogy hullik a szőre, 20-féle dolog lehet?
2013. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
azért még ott nem tartunk, hogy a bőrük rohadna, és nem is fog!!!
2013. jan. 2. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyet szeretem. Ha nincs pénzed megfelelően ellátni az állataidat, miért tartasz egyáltalán? Felelős állattartásról hallottál már valahol? Úgy tűnik még nem...
2013. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5.

Mint ahogy írtam is, nem tipikus szőrhullás.

Azért szerintem így már sok az a 20..

2013. jan. 2. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rüh, atka, gombás fertőzés, vírus/baktérium okozta betegség egyik tünete, allergia, stb. Szövetminta nélkül picit nehéz válaszolni. De komolyan, most így jobb? Ettől jobban fogják érezni magukat az állataid? Esetleg ha kezeltetnéd is...
2013. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7.

Nem a pénről van szó.

És igen hallottam!

2013. jan. 2. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!