Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hagyjam itthon vagy vigyem...

Hagyjam itthon vagy vigyem magammal külföldre a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Van egy másfél éves csivavám, nagyon ragaszkodó típus nem csak hozzám a családomhoz is!Január végén én elmegyek Németországba a barátomhoz, 2hétre és gondolkodom hogy vigyem magammal vagy maradjon?!Velem alszik és szeret nagyon de anyukámat is, és anya is vállalja hogy vigyázz rá!

Tudom hogy kell neki chip és útlevél ezt a jövőhéten elintézem úgyis de nem tudom mi legyen, hol érezné jól magát velem vagy a megszokott környezetében!


2013. jan. 2. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem a megszokott környezetében
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hovarju ***** válasza:
Ha minden feltétel adott(szívesen látják ott is, ahová mész,lesz rá időd) én magammal vinném.
2013. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hét nem a világ, tegyél úgy, ahogy jónak látod. Én mondjuk vinném, ha lenne rá lehetőség, már csak azért is, mert a kutyának is élmény a változatosság :)
2013. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kutyám van, mindenhová jönnek velem. Ha a fogadó helyen is mindenki elfogadja, akkor semmi baj nem lesz.
2013. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ratata ***** válasza:
szerintem te ismered a kutyádat mi nem.neked jobban kéne tudnod mint nekünk mert nem ismerjük a személyiségét meg családi hierarchiátokat.
2013. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!