Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy szuka kutyán látszódik,...

Egy szuka kutyán látszódik, hogy ivartalanítva van e?

Figyelt kérdés
Úgy értem, h lehet külsőre látni, h ez a szuka ivartalanított e vagy sem?! Mert egy kannál látszódik de egy szukánál?
2013. jan. 3. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. A hason másért is lehet elvileg vágásnyom.
2013. jan. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és egy orvos mennyit kérne azért a vizsgálatért, h megmondja h ivartalanított e?


amúgy annyi, h van egy kóbor kutya aminek nincs meg egyenlőre a gazdija és én szívesen hazahoznám, csak nekem már van egy kan kutyám és nem szeretnék mellé egy szukát! igaz h az én kanom ivartalanított de akkor sem szeretném, h a házban vérezzen egy szuka.. és ha ivartalanított szivesen megtartanám! viszont én nem tudom megműtetni mert sokba kerülne ígyis az oltások amikor hozzám jönne..

2013. jan. 3. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor meg minek kell? és ha esetleg beteg lesz akkor meg majd visszaviszed mert nincsen pénzed rá?
2013. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akcióban 6 ezer forintért ivartalanítanak most a noésok. Egy ultrahang se lenne olcsóbb.

A rossz indulatot meg tegyük már félre. Igen a kutya pénzbe kerül, de csak jobb neki, ha legalább oltva van, etetve és fedél a feje fölött, és imádkoznak, hogy ne legyen beteg, mintha kint csatangol és elüti az autó. Most komolyan, ha nincs pénz a kezelésre és esetleg elaltatják, az mivel rosszabb mint éhen halni, vagy autó kereke alatt végezni.

Kicsit kezdünk átesni a ló túloldalára.

2013. jan. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok, örökbefogadni egy kutyát hogy aztán ha nincs pénz elaltassuk. mi ez valami játék hogy ha már nem kell akkor semlegesítjük?

ha már most így gondolkodik a kedves gazdi az mégis miért rosszindulatúság tőlem ha figyelmeztetem gondolja át? vagy talán az tök jó hogy utánna meg ide jönnek kérdezgetni mit csináljanak a helyett hogy orvoshoz vinnék kezeltetnék a kutyát.... egy kutya anyagi felelőséggel is jár!

arról nem beszélve hogy a gazdája még nincsen meg, azon kívűl menhelyre lehet akkor már jobb helye lenne hátha valaki olyan fogadná örökbe akinek van is pénze rá.

azonkívűl nem tudom mégis milyen oltások kellenek egy olyan szukánál akinél az ivaréretséggel kapcsolatos a kérdés, tehát nyilván nem kölyök már. azt is feltételezem hogy igen jó állapotban lehet a kut6ya ha azt gondolják van vagy volt gazdija.

2013. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérlek előző, mondj nekem egy olyan menhelyet, ahol tudnak kutyát fogadni! Lenne most épp 13 kölyök, akiknek biztonságos elhelyezést kellene szereznem valahonnan, de tudok egy ocsmány szaporítótelepről is, amit csak azért nem lehet felszámolni, mert nincs hova tenni őket, csak a gyepire, ahol meg meghalnának.


Lehet, hogy neked újdonság, de a veszettségi elleni oltás felnőtt kutyának is kötelező, és én sem vinnék haza a sajátom mellé ismeretlen származűsú oltatlan kutyát.

A kérdező itt éppen nem felelőtlen, hanem nagyon is felelősen gondolkodik (ivaros szukát nem akar, mert nem tudja ivartalanítani, de nem akar szaporítani se), be akarja oltatni.

Igen, lehet, hogy ha patella szakadás miatt műteni kellene, nem lesz rá 90 ezer forintja és a kutya sánta lesz. Szerintem egy sánta kutya még mindig boldogabb mint egy halott kutya.


Ha hozzád szegődne egy kóbor kutya és tudnád, hogy nem engedheted meg magadnak, mit tennél? Megdobálnád kővel, hogy takarodjon? Komolyan a ló túloldalán vagy, én pontosan értem, hogy mi idegesít, de ez szerintem egyáltlalán nem az a szitu, amin így fel kéne háborodni....

2013. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valahol minden előttem szólóval egyet értek, mert az is igaz hogy csak akkor tarts kutyát ha van pénz rá, illetve az is igaz ha legalább addig jó sora van amíg egészséges mint hogy ideje korán elmenjen.

Hát egy ivaros kan szerintem egyből felismerné, de a tüzelésnél úgyis kiderülne.

2013. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!