Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok lustább közepes testű...

Tudtok lustább közepes testű kutyafajtát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
shar pei. felnőtt korában képes a nap több mint felé átaludni
2013. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Basset hound
2013. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az a kutya lusta amelyik úgy él. A shar-pei se kifejezetten lusta, mert alapból szeret szaladgálni, stb. a basset inkább üldögélősebb típus. Háta csau-csau az amelyikre rá tudom mondani hogy lustácska. Van itt a környékbe egy csau na hát az akárhányszor elmegyek a ház előtt, a kutya ül a garázs előtt, vagy fekszik. Mozogni még azt a kutyát soha nem láttam. Biztos csak felkel, de elég sokszor szerintem mindig fekszik.
2013. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb energiaszintű kutyát kell választani. Nem fajta függő a lustaság. De azért mondjuk a buldog-ok között keresgélnék akár azok átlagban lustábbak, de a tenyésztőtől a legnyugisabbat kéred akkor garantáltan lusta lesz :D
2013. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
francia bulldog
2013. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bassetet ne! az a szomszédba van és egyáltalán nem lusta! Az angol bulldogot ajánlom.(haláliak a nyomott pofiukkal)
2013. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is shar pei-m van, kiskorában még pörgött mint a búgócsiga, de mostanra (2éves) teljesen belassult, nyugodt szívvel tudom rá mondani hogy lusta! :)
2013. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!