Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezüst-nitrát szemölcs kezelésre?

Ezüst-nitrát szemölcs kezelésre?

Figyelt kérdés
Állatorvos ajánlotta hogy ezzel kenegetve a szemölcsöt az először elfeketedik majd 1-2 hét alatt lehámlik. Csak azt felejtette el említeni hogy milyen töménységű (hány százalékos) legyen, már nem tudom tőle megkérdezni, esetleg valakinek ötlet?
2013. jan. 3. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom egyszerű ember nem tud szerezni, mert mérgező anyag, és pont ezért fontos hogy nehogy lenyalja.

Vérrehulló fecskefű sárga nedve, nyáron megterem akár gazos kertben is, de amúgy elmész egy bioboltba és kéred krém formájában és probléma megoldva.

2013. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt te használtad kutyádon, bevált?
2013. jan. 7. 20:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Lényeges megjegyezni, hogy erősen mérgező hatású, így használata különös óvatosságot követel. a fecskefű
2013. jan. 7. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt, ami megtermett a kertben azt rá kentem egy párszor, elmúlt és azóta sem volt többé (kopp-kopp).

Nekem is természetgyógyász ajánlotta, de az hogy 2,3 napig napi 3x bekenegettem vele és semmi bajom se lett csak a szemölcs múlt szerintem bizonyítja hogy ennyitől nem lesz bajod, küld rá a guglit.

2013. jan. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lápisz néven volt gyógyszertári forgalomban valaha - kálium-nitráttal olvasztották össze, hogy ne legyen törékeny. Kiváló hatású valóban! Biztos, hogy beszerezhető valahonnan, nézz körül a neten!
dec. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!