Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt kutyát ( 3 éves) ki...

Felnőtt kutyát ( 3 éves) ki lehet képeztetni még terápiás kutyának?

Figyelt kérdés
Sajnos csak most került hozzám, de nagyon jó képességű. Van már egy másik, aki terápiás, de már idős szegény, nem akarom öregségére ezzel fárasztani.

2013. jan. 4. 03:49
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen. sőt. szerintem a legjobb korban van mert már felnőtt és nem olyan szeleburdi.
2013. jan. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van egy terápiás kutyád, akkor elvileg értessz hozzá. Akor mégis hogy lehet, hogy fel kell tenned egy ilyen kérdést?!
2013. jan. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez egy hosszú sztori. :) És nem számonkérést kértem, hanem válaszokat. Az első válaszolónak köszönöm.
2013. jan. 5. 01:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jol vsn szocializalva, viselkedese alapjan alkalmasnak tunik akkor igen. Altalaban az elso masfel ev a szocializalasrol szol ugyis, tehat ha jo az alap akkor 3 evesen lehet vele ilyen kepzest kezdeni.
2013. jan. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!