Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata betegség öregkorban?

Dalmata betegség öregkorban?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves dalmatám. Agyvérzést kapott pár hete, de azt mondta a doki hogy felépülhet. Hordjuk infúzióra, dokihoz. Érdekelne, hogy a dalmaták mennyire szívósak betegség terén? Tényleg van rá esély hogy felépüljön? Volt már beteg a kutyusotok?

2013. jan. 4. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem már nem lesz olyan egy agyvérzés után mint amilyen előtte volt. :( le lehet pontozni nyugodtan de nem lenne emberségesebb elaltatni ? ha látjátok rajta, hogy szenved és nem olyan mint régen akkor neki az lenne a jobb :(
2013. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem a lepontozós kategória. Én is vacilálok hogy mi legyen. Tudom hogy nem lesz 100%-os ha felépül is, csak azért bízik a doki is, mert jók a reflexei, éber, nem zizi. Nem fog szaladgálni szerintem már sosem mint elötte, de remélem hogy legalább annyira jól lehet majd hogy kitud menni enni,inni, wc-re. Nem kell hogy ugrabugráljon mellettem folyamatosan, csak legyen jól, tudjam hogy nem fáj neki, és legalább tisztes öreg korban tudjon meghalni. Azt hiszem pár hetet várok még a végleges döntéssel.
2013. jan. 4. 14:57
 3/3 anonim ***** válasza:
annyira gondolj bele, hogy a kutyának szerinted ez jó e így! valamint h te szeretnél úgy élni, h csak pisilni tudjál kimenni és kész?!
2013. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!