Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó napirend/élet a kutyámnak?

Ez jó napirend/élet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

reggel 45perces-1órás séta (szabadon,játszik szaladgál a többi kutyával)

1kor 1 órás szintén szabadon szaladgálós séta

délután 4,5 óra felé egy eüs 15 perces séta szabadon

és este 8 felé egy félórás szintén szabadon

a póráz csak akkor van rajta hogyha a városba megyünk.

Kutyasulit elvégeztük.

Happy Dog tápot eszik,meg főzök kéthetente neki.minden 2. hétvégén apukámhoz megyek kertes házba,ahol van egy másik kutya. Vele nagyokat szokott játszani a kertben és séta közben is. 5-6 órát van egyedül. kap vitamint és fogtisztítót. Ivartalanítva van,közepes testű keverék szuka :) és azthiszem ennyi :) köszi a válaszokat


2013. jan. 4. 16:42
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem leírni hogy a lakásba is játszunk vele,és naponta kb 20 perc agytorna,trükkök és 2 éves menhelyi :)
2013. jan. 4. 16:44
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, hanem tökéletes :)
2013. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg,de ezt butaság volt megkérdezni :D

Te is tudod,hogy jó így neki, biztos látod hogy elégedett :) Gondolom nyáron ehhez jön még néhány kirándulás is :)


A tápot, nem tudom, de biztos jó az is, nem vagyok annyira otthon abban,hogy melyik táp milyen. Azt onnan sejtem csak,hogy jó, hogy aki ennyire felelősen tart kutyát biztos nem etet rossz kajával. :)

2013. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! a Happy dog olyan középkategóriás táp kb. sokfélét próbáltunk, Royal,Eukanuba stb de az neki sok :)
2013. jan. 4. 20:00
 5/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ez a legtöbb kutyának tökéletes élet lenne :)
2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Lehetek őszinte? :) Szerintem csak el akartál büszkélkedni vele, hogy milyen jól tartod a kutyát :) De tudod mit? nem is baj! csak így tovább, biztos hogy nagyon boldog kutyaélete van :))

megkérdezhetem,hogy milyen fajta? :)

2013. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi, nem vettem észre a kommentedet alatta, látom, menhelyi :)
2013. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! nem azért írtam ki hogy dicsekedjek vele. hanem kíváncsi vagyok hogy más mit mond! :)
2013. jan. 5. 11:58
 9/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha egy átlag kerti kutya ennek harmadát, átlag lakás kutya ennek felét kapná, már boldog lennék!
2013. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szilvi&Argos :D akkor megnyugodtam :)
2013. jan. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!