Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen a Golden...

Szerintetek milyen a Golden Retriver?

Figyelt kérdés
Mi a velemenyetek errol a kutyafajtarol,ha tanacsot tudnatok adni.Meilyk a legjobb kutyafajta,szerintetek.

2013. jan. 4. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

kedves, nem bánt senkit.:D egy nagy szeretet bomba :D

nekem a kedvenc kutyafajtám a samoyed.*--*

2013. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
9 éves golden retrieverem van, csodálatos fajta, nagyon sok szeretet tudnak adni. Viszonylag könnyen kezelhetőek, barátságosak, kedvesek, intelligensek, gyerekeket, más kutyákat és állatokat is szeretnek, nem utolsó sorban szép, mutatós kutyák. Aktívak ha kell, de akár egész nap nyugodtan fekszenek a gazdi mellett, szóval nagyon alkalmazkodóak. Később szeretném tenyészteni ezt a fajtát is, másik kedvencem a hosszú szőrű collie, ők is hasonlóan jó kutyák, valamivel finomabbak és könnyebben irányíthatóak, mint a goldenek.
2013. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nagybátyámék tenyésztik a Goldent :) Nem tudok róla rosszat mondani. Hihetetlen okosak, tényleg borzasztó sok szeret van bennük, és mint azt már előttem írtak, nagyon alkalmazkodóak, könnyen taníthatóak.

Egyébként az én kedvencem a Shar Pei :)

2013. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!:)
2013. jan. 5. 10:34
 5/13 anonim ***** válasza:
én nem vennék , ez a kutya mellet agyon is vehetnének akkor se tenne semmit ....
2013. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Előző: ez baromság, éles helyzetben egy golden is megvédené a gazdáját.
2013. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Volt egy goldink de sajnos elszökött...Imádom a fajtát, egyik kedvencem. Csupa szív és borzasztó okosak, ráadásul csodaszépek. Nem is lehet rosszat mondani róluk talán csak a megszállott madárűzés:D. Biztos, hogy lesz még ilyen kutyám egyszerűen tökéletesek.:)

Tanács csak annyi: Ha olyan helyre viszi valaki sétálni ahol fácán van érősen tartsa a pórázt:D

2013. jan. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!Megfogadom!

A 4 kommentelőnek:A kutya megvéd,és sokszor hű barát.A Golden kifejezetten szeretnivaló kutya.persze ez csak az én véleményem.Megértem,ha valaki nem akar kutyát,és igen tényleg vannak olyan okai ,amelyek szempontjából nem előnyös a kutya.De szerintem igenis jó ha van egy kutya a háznál.

2013. jan. 24. 18:45
 9/13 anonim válasza:
Nézz meg egy tipikus amerikai családi filmet. Tud kosarazni, logikai játékot játszik, majd megmenti a világot. :D
2013. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Kutyabolond25 ***** válasza:
A golden retriever családszerető, imádnivaló, barátságos, könnyen kezelhető, okos, türelmes, a gyerekekkel is jól kijön. Szereti a vizet, imád mozogni és játszani. A Goldi főnyeremény, nagyon jó kutyafajta, én már csak tudom kettő szépséges Golden kannak vagyok a gazdája.
2013. márc. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!