Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami biztos modszer...

Van valami biztos modszer kaki eves ellen?

Figyelt kérdés

3 eves szuka kutyat fogadtam orokbe szeptemberben, menhelyrol. Mar nagyon ugyesen megtanult mindent, de az urulek eves nagyon bosszant. Setara a kozeli hatalmas, fuves teruletre szoktunk jarni ahol elengedhetem. Minden alkalommal talal valami kutyasz.rt es megeszi. Futkarozni nem fogok utana, hogy megbuntessem, hivasra pedig nem jon ilyenkor, gondolom tudja hogy rosszat csinal, mert mar kapott erte. Ha ilyenkor hivom elfut elolem, majd megvar, de amint kozelebb erek megint elrohan. Hiaba hivom kedvesen, ahogy szoktam, akkor is ezt csinalja.


Mi a helyes megoldas ebben a helyzetben?



#kutya #kaki #urulekeves
2013. jan. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A kaki evés ásványi anyag hiányra utal! Adj neki Calo-Pet pasztát és abba hagya.
2013. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kaki eves altalaban foszforhiany jele. Olyan tap vagy vitamin kell neki ami magasabv foszfortartalmu.

Ezen felul ha tetten tudod erni kakieves kozben akkor egy hatarozott NEM-el tiltsad le.

2013. jan. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja meg ez a "tudja h rosszat csinalt" azert nem jon be. Ha a kutyat behivod es leszidod akkor a szidast a behivassal koti ossze, tehat legkozelebb nem fog bemenni hozzad a "pofonert". Ha behivod akkor dicserni kell h bejott. Ha latod h eszi a kakat akkor akar tavolrol is ra tudsz erejesen szolni es akkor azt a cselekvest fogja osszekapcsolni a buntetessel. Bunetetes utan kicsivel pedig ki kell oldani, jatszatni vele. Egyebken lehet h amit irsz h ilyenkor elindulsz o meg tavolabb megy es ott var, ez is katek lehet a kutyanak. Probald ki hogy nem fele mesz hanem a masik iranyba es kozben hivod magad utan..
2013. jan. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!