Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát keresek, mit javasoltok...

Kutyát keresek, mit javasoltok? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, kis udvarú házban lakunk, de minden napom minden percét rá tudnám szánni a kutyusra, tudnám vinni nagyokat sétálni meg futtatni nagy helyeken. Szoktam néha utazgatni autóval, vinném mindig magammal. Kis vagy közepes méretű kutyust keresek nagy bundával. Legyen nagyon okos, könnyen tanuljon és legyen nagyon ragaszkodó. Olyan igazi kutyabarátra gondoltam.

Ötletek?:)

Köszi!


2013. jan. 4. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
uszkár tökéletes lenne,de csak bentre. 4 méretben van és megfelel a kritériumaidnak.
2013. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
75%
Én a helyedben menhelyről választanék, hisz úgy jobbá tehetnéd egy olyan kutya életét akit valószínűleg nem nagyon szeretettek.:)
2013. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha csak 15 vagy akkor hogy tudod minden napod minden percét rászánni..?
2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
38%
Szerintem a Chow-chow az a kutya amilyet te keresel. Nincs szügsége nagy térre, 46-51 cm , könnyen tanítható, csak a bundáját kell sokat fésűlni és ápolni. Szerintem ez az ideális kutya. :)
2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

A legeslegelső és legjobb ötlet a menhely.

Ha mégis fajtatiszta kutyust szeretnél akkor uszkár, ausztrál juhászkutya vagy skót juhász.

2013. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3. válaszolónak:

Tudtam, hogy ez a kérdés felmerül.. Magántanuló vagyok családi okok miatt. Ezért is kéne egy hűséges társ, aki tényleg midig mellettem van.

Viszont van egy macskám szóval barátságosnak kéne lennie..

Köszi a válaszokat!:)

2013. jan. 4. 21:41
 7/9 A kérdező kommentje:
Ausztrál juhász! Igen! Pont rajta gondolkodtam. Vagy border collie..
2013. jan. 4. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Én is inkább a menhelyi kutyákat preferálnám, de 18 éves korodig csak a szüleid fogadhatnak örökbe kutyát helyetted. Venni akárki vehet...
2013. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fajtatisztát szeretnék venni. Tudom, hogy szép dolog örökbe fogadni, mert már fogadtam örökbe kutyust, de ő nem itt él. Nagyon messze van, és nem hozhatom ide mert nagy.:S
2013. jan. 4. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!