Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest XIV kutyafuttató,...

Budapest XIV kutyafuttató, hová vihetném? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kassai tér és környékén hova lehetne vinni a kutyát? Sajnos elég nagy a mozgásigénye, de csak egy futtató van az nem elkerített az autóút mellett.... A sportpályára szoktuk vinni játszani de azt 5 után zárják reggel 9ig... és elég gyakran foglalt:(
2013. jan. 4. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a XV. kerületben lakok mi a vasút mellé járunk ami határos a XVI. kerülettel. Nem tudom mennyire van messze neked de a XVI-ből is járnak ide. Nem elkerített de elég jó nagy terület.
2013. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy egyenlőre nem szeretném nyílt terepen elengedni 3 hete van velünk és 1 éves.
2013. jan. 4. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az Egressy térnél lakunk és sajnos itt sincs zárt kutyafuttató. Az Örsön van egy, az zárt, de azon kívül nincs. Sajnos az Önkormányzatnak erre sincs pénze.....
2013. jan. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az én kutyám is 3 hete van nálunk de 7 hónapos.

Én is izgultam, az a tapasztalatom hogy a többi kutya után megy úgyis azok pedig nem mennek messzire. Mi is még csak 3x voltunk ott tehát elengedve is 3x volt. Ma is megyünk nemsokára 14-16 között vannak ott.

2013. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Mogyoródi és a Róna utca kereszteződésénél szokott a kutyás csapat találkozni, illetve az Egressy út - Miskolci út kereszteződésénél a patak mellett is vannak kutyások.
2013. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!