Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyves rottweiler...

Törzskönyves rottweiler mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mert ugye a tenyésztők nem írják ki az oldalukra és amíg nem döntöm el melyik kennelből szeretném addig nem akarok pofátlan lenni hogy odatelefonálok és megkérdezzem mennyibe kerül.

Nagyjából sejtem mennyibe kerülnek de lehet nem jól tudom ezért érdeklődök,hogy azért mégis mennyit tegyek félre.



2013. jan. 4. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
70-120 ezer, kenneltől és párosítástól függ.
2013. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 150 ezerért vettem az enyémet, de Ő első választású kan volt. 100-tól már lehet egy jó várvonalú kutyát venni egy jó kennelből. Persze még ott vannak a különböző "B" kategóriás kennelek is, ahol be lehet szerezni a kutyát 60 ezer forintért is akár. Azért hívom "B" kategóriásnak, mert ezekben a kennelekben van olyan lehetőség, hogy származási lap nélkül vásárold meg a kutyust. De szerintem ha egy tenyésztő felajánlja már, hogy törzskönyv nélkül ad el kutyát, akkor attól ne is vegyél, mert az nem tenyésztő. Bár mondjuk még mindíg jobb mint egy szaporított kutyus a netről 35 ezerért, akiről kiderül később (ne adj Isten) hogy ráadásul még diszpláziás is. Amúgy nem véletlenül nem írják ki az árakat, ez pontosan úgy működik, hogy felhívod őket, és akkor mondanak árat, úgyanis az összeg változik a párosítástól is, sőt több kennelnél az almon belül, kölykökként vagy választási sorrend alapján is változhat. Pl egy Astor von Junipera utód lehet akár 1500-2000 euró is. El kell dönteni mire kell a kutya. Hobbi célra, hogy mutogasd milyen szép kutyád van, vagy esetleg vinnéd kiállításra. Munkavizsgát szeretnél, stb.... Szerintem hívj fel egy szimpatikus tenyésztőt, és beszélgess el vele. Tapasztalataim szerint mind nagyon segítőkész. Remélem segítettem.
2013. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!