Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől változhatot meg a...

Mitől változhatot meg a kutyám viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy 3éves staffi pit keverék szukám.Kb.5napja kezdet furcsán viselkedni.Mikor leviszem sétálni és megállunk valahol és a közelünkbe áll egy idegen akkor morog és ugat,ha hozzánk jön valaki akkor csak követ engem mindenhova és elém ül vagy fekszik.Csak velem csinálja meg,mintha védene. Persze én rászólok és akkor abbahagyja. Tegnap kiderült,hogy 4hetes terhes vagyok.Ennek lehet köze hozzá?
2013. jan. 5. 08:51
 1/4 csabeeeeee ***** válasza:
Védeni próbál ez főleg a sétáltatásnál nyilvánul meg vagy az is lehetséges hogy a tested a várandósság miatt valamilyen kémia anyagot termel ami a kutyát arra készteti hogy meg védje meg a falkájában lévő egyedeket vagy egyszerűen a többi kutyával van baja de annak szerintem előbb kellett volna jelentkeznie mivel már 3 éves.
2013. jan. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Igen. Nálunk is ugyanez játszódott le mindkét terhesség alkalmával, és kb. ugyanebben az időszakban (2-3 hét) kezdődött. Sőt, a második alkalommal már akkor a nyomába szegődött, amikor a teszten még csak halványan jelent meg a csík. A kutya, mintha a párom árnyéka lenne, egész nap csak vele akar lenni. Szót csak nekem fogad, de állandóan az ő társaságát keresi. Jelen pillanatban, 14 hetesen is tart ez az állapot.:)


Én a terhességi hormonokkal hoztam összefüggésbe, szerintem azt érzi. És gratulálok! :)

2013. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csabeeee! Emberekkel szemben csinálja ezt.Más kutyákkal jól kijön még a szukákkal is! Köszi a választ!
2013. jan. 5. 09:27
 4/4 A kérdező kommentje:
2.válaszadó! Köszi! Értek már mindent!
2013. jan. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!