Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szomszédba jön az állator...

Ha a szomszédba jön az állatorvos és megkérem rá akkor átjön ide is?

Figyelt kérdés
Melletünk lévő szomszédnál jön a doki chippeltetni.Én átvinném a kutyámat, de szegény nemrég van nálunk és mielőtt nekünkadták rosszul volt tanítva.Odahívom magamhoz háteszem a pórázt remeg mint a kocsonya meg bújik a lábam közé mert fél.Sajnálom szegényt odarángatni.

2013. jan. 5. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már úgyis kijárós a doki, szerintem hívd fel, mielőtt a szomszédhoz megy, és kérd meg rá, hogy nézzen át hozzátok is. Ha már kintvan a szomszédnál, nem biztos hogy átmegy, lehet hogy időpontra jönnek hozzá a rendelőbe. Szóval még ma hívjátok fel, és akkor biztos átmegy!
2013. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra az 5 perce biztos átmegy, beszéljétek meg vele. A kutyádat meg jó lenne mielőbb pórázhoz szoktatni, mert várhatsz ugyan vele, de ha egy év múlva teszed rá ugyan úgy fog félni a póráztól mint most.
2013. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát 5éves korban szerintem nehezebb mint kölyökkorban :/ De már szoktatgatom.Több kevesebb sikerrel
2013. jan. 5. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!