Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan kutyafajtát,...

Tudtok olyan kutyafajtát, aki: - kistestű, nem makacs, nem túl nagy a mozgásigénye/inkább közepes/, első kutyának alkalmas, egészségesebb fajta?

Figyelt kérdés
És tartható lakásban nem rág meg mindent!?

2013. jan. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bichonok, shih-tzu, lhasa apso, cavalier king charles spániel.
2013. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Uszkár is jó lenne,közepes mozgásigényű,és nagyon intelligens fajta,könnyen tanítható így ajánlják első kutyának is.

Shih-tzu az nagyon makacs kutyafajta,ezt tapasztalatból mondom,és elég nehéz őket ezért tanítani,de ha kitartó és keménykezű az ember jó első kutyának is.

Rágásról annyit könnyen le lehet szoktatni sok mozgással és neveléssel,minden kölyökkutya rág mert fogváltásuk van és a szájukkal ismerik meg a világot.

2013. jan. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is ajánlom az uszkárt törpe vagy toy méretben! Egyik ismerősömnek is uszkárja van, és amint lehet, nekem is az lesz! Pont megfelel a kérdésben leírtaknak!:) Csak lakásban tartható, az,h mindent megrág-e erősen egyén függő,de nevelés kérdése! Kölyök korukba természetes,h rágcsálnak, és mindent megfognak (a fogukkal), ezért kell figyelni rájuk, és néhány óvintézkedést betartani, és akkor nem lesz gond!:)
2013. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
*kölyökkorukban
2013. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem máltai selyemkutyám van. Nagyon okos, nyugodt, nincs nagy mozgásigénye és nagyon alkalmazkodó. Csaj ajánlani tudom. :)
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!