Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AEGON kisállat-biztosítás:...

AEGON kisállat-biztosítás: van olyan, akinek tisztességesen fizettek, ha megtörtént a baj, vagy csak szívóznak?

Figyelt kérdés
Kéretik megtörtént esetek alapján nyilatkozni. Érdekelne, hogy amit vállalnak, azt teljesítik-e. Évi 12e Ft nem tűnik soknak a szolgáltatásért cserében. (Ez nekünk a teljes csomag lenne, amiben minden benne van, ami lehet.)

2013. jan. 5. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kifizetik,amit vállaltak,nagyon korrektek.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Nekünk több mint 100 ezer forintot fizettek vissza a kutyáink műtétjei után.
2013. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Groupamanal van ők fizetnek rendesen, a lakásbiztosítással együtt évi 308.-Ft -tal fizetek többet, és 300.000.-Ft-ig fizet!

Nekem idén egy műtétem volt vagyis a kutyának azt rendesen fizették 8 napon belül megjött a pénz. barátnőmnek 220.000.- fizettek ki idén!

2013. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó!

Ha lakásbiztosítás mellé kötnénk, akkor az kell, hogy akinek a nevén van a kutya (mármint a Chip), az legyen a lakás tulaja és/vagy legyen oda bejelentve?

Mi most fogadtunk örökbe egy kutyust, az én nevemre, de papíron máshol lakom. Mondjuk a regisztrációkor, meg az oltási könyvében is meg lett adva, hogy pontosan hol él a kutya.

Egy szó mint száz: a lakás tulajának a nevén kell lennie a kutyusnak?

2013. jan. 5. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell hogy te kösd a biztosítást de neked is be kell jelentkezni állandóra a biztosított lakásba.
2013. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!