Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék szerezni gumiabronc...

Hol tudnék szerezni gumiabroncsot súlyhúzáshoz?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete van velünk a kutyus,előtte rendszeresen volt vele gumiabroncs húzatva, de honnan szerezhetnék én is?
2013. jan. 5. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akárhonnan... gumiszervízekben még meg is köszönik, ha elviszed.

viszont húzatni csak ésszel, és kellő felkészülés után állj neki! nézz utána, hogy mi az edzések helyes módja, különben nagy károkat tudsz okozni.

2013. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Minden városban van gumi lerakó hely:) énis onnan hoztam magmnak:)
2013. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
HOL?:O Budapesten lakok de egyről sem tudok:(
2013. jan. 5. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Honnan van a kutyád?:)
2013. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömtől, de ez miért fontos?:D
2013. jan. 5. 19:19
 6/12 anonim ***** válasza:

és milyen fajta?


csak kíváncsi vagyok...:)

2013. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amerikai bulldog:)
2013. jan. 5. 19:33
 8/12 anonim ***** válasza:

Csak mert 17 kutyát elloptak Érdről... de máshonnan is...

A megtalálóknak nagy jutalmat adnak a gazdák.

ha véletlenül ő is ilyen furcsán szerzett kutya lenne, az Amstaffrescue Hungary facebookján keresztül tudsz írni a gazdáknak.

(Nem gyanúsítok senkit, félre ne érts, csak előfordulhat, hogy ez a kutyus is így vándorolt el.)

2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem vándorolt el sehonnan:)

Egy ismerősömé volt, (oltási könyvet is kaptunk hozzá, ami tudja igazolni, hogy az övé volt.) csak nem jött ki a csapatával (értsd: többi kutya), mivel Rajta kívül még 3 ebbel foglalkozik, sajnos meg kellett tőle válnia...

hosszú sztori nem részletezem. Különben honnan tudnám hogy abroncsot húzott korábban?:D

Ismerem az ARH-t egyébként.:)

2013. jan. 5. 19:49
 10/12 A kérdező kommentje:
És igen olvastam a kutyamaffia történetet én is... szerintem a gazdáknak akarják visszajuttatni (lásd az egyik megkerült gyanús körülmények között, olvasd el ha még nem tetted)magasabb összegért.cigányok.
2013. jan. 5. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!