Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyatészt...

Mi a véleményetek a kutyatésztáról?

Figyelt kérdés
Ma láttam ilyet először, gondoltam megkérdezem, vannak-e vélemények, jó-e, vagy rossz, mert én főzök a kutyáknak enni, szoktak tésztát is meg rizst is kapni, zöldséggel, meg hentesnél vett nyesedékkel. Szóval valakinek van tapasztalata a kutyatésztával kapcsolatban?
2013. jan. 5. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hàt èn mèg nem kostoltam de az èn kutyàm egyszer ette meg .

Aztàn hozzà se nyùlt.

De van olyan kutya amit mindent megeszik ùgyhogy probàld ki.

:)

2013. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Szerintem értelmetlen ilyet adni a kutyának. Ha már gabonával akarjuk tömni, akkor kaphat rendes tésztát, vagy csinálhatunk magunk :D, felesleges esetleg drágábban megvenni a "kutyatésztát", de persze ártani nem árthat (ha most eltekintünk a gabonától),mert színezékekkel sincs tele, csak felesleges. Egyébként ilyenről beszélsz, ugye?:

[link]

2013. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én sosem adok semmilyen tésztát a kutyáknak. csak felfujja őket.
2013. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Régebben inkább tésztát adtam, de a kutya felfújódott tőle és gyakran ment a hasa.

Utánaolvastam és kiderült, hogy a rizs SOKKAL jobban emészthető számukra.

Spar, lidl, penny, tesco, stb...a legolcsóbb rizst 200Ft/kg áron meg tudod venni. Hozzá a hús-csont-zöldség és isteni lakomát kap a kutyád :)

2013. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem néztem meg milyen a cucc, csak láttam, hogy van.

Nekem hálistennek eddig nem fújódtak fel a tésztától, nagyon szeretik, és írtam is, hogy váltva kapják, csak kíváncsi voltam a véleményekre. Lehet ki fogom próbálni, aztán meglátjuk milyen. Max nem fogy el:))))

2013. jan. 5. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy egy kifejezetten húsevő állatnak jót tesz a tészta azon belül is a glutén.

Embernek sem kéne állandó rendszerességgel ennie hát még egy kutyának, hidd el régen sem ették, ne most kezd el.

2013. jan. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lisztérzékeny vagyok...:)
2013. jan. 6. 07:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!