Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reszket és rosszul van az...

Reszket és rosszul van az oltás után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

tegnap kapta meg a fél éves kiskutyám a chip-et és az első veszettség elleni oltását, ahova a chip-et kapta (a nyak területe) érzékeny rész, amikor hozzáérek nyüszít.

ma reggel óta nincs étvágya és "lóg a feje"..egész nap szinte csak fekszik és nagyon nehezen mozog!

Ez normális?

A válaszok fontosak lennének. :)

Köszönöm. :))



2013. jan. 5. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha holnapra nincs jobban én visszavinném az orvoshoz. :(
2013. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon nem normális. Valószínűleg allergiás az oltóanyagra. Én nem várnék holnapig, azonnal keresnék egy dokit!
2013. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
külföldön nem lehet egy nap chippezni és oltani mert állítólag kiválthat allergiás reakciókat. Nem tudom mennyire igaz, de nekem ez több külföldi vevőtől volt kérés. De lehet az is hogy lappangó betegségre oltott a doki és azt kezelni kellene.
2013. jan. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Tegnap chippeltettük , veszettség ellen oltottuk a kutyusunkat. Nagy darab és izgatottt tezrmészetű ezért bódítottuk, bár annak a hatása már ahogy a doki elment el is múlt. Estére nem tudott már lábra állni, szemei alatt bőr lecsúszott, próbálna mozogni de nincs ereje. Reggelre sem javult sokat, éppen tud botorkálni az udvaron. Nálad is hasonló dolog tünetek voltak? Mit mondott az orvos?
2013. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!