Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyusom véreset kakil, de...

Kutyusom véreset kakil, de eszik rendesen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Dokihoz nem tudom elvinni,csak jövő hét végén,de addig is szeretnék tenni érte valamit. Tegnap előtt reggel még normális állagú és kinézetű volt a széklete,de délutánra becsinált a lakásba mikor elmentünk a városba,ez véres volt. Utána még 3szor mentünk le vele,mindig hasmenése volt,de nem véres. Tegnap is 1szer volt széklete,meg ma reggel,és véres volt mindkettő. Eszik,iszik rendesen,semmi más baját nem látom. Oltásai megvannak rendesen

2013. jan. 6. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Valami mérgezőt evett, vagy nem jó a bélrendszer működése, vagy férges a kutyus,vagy egyéb betegége van

.

2013. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek neki rizst, hasmenésre beválik, illetve adjatok neki féreghajtót. Ha a véres széklet nem szűnik meg vigyétek orvoshoz.
2013. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja volt féregtelenítve. közben felhívtam a dokit is,azt mondta,ha evett eddig és semmi baja,akkor ne adjak neki ma enni,holnap meg egy kis száraz tápot és joghurtot. Ma reggel is játszott és ivott is,tehát semmi más baja nem volt,remélem helyre jön szegénykém. Nem evett semmi olyat,amit eddig nem kapott,de lehet,hogy valamiben volt egy kis plusz,ami kikészítette a gyomrát.
2013. jan. 6. 10:55
 4/5 anonim válasza:

Lehet, hogy a hasánál fogva emelgetted, ettől ,,megfostosodott"

Nem tudom, igaz-e ez kutyákra, de a barátnőm macskája ebbe halt bele.

2013. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már jól van a drága,használt neki a diéta és a joghurt, 2 napra rá már semmi baja nem volt :)
2013. jan. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!