Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a törpe uszkárró...

Mit gondoltok a törpe uszkárról? Mennyi a mozgásigénye?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Aranyos, de szerintem túl kicsi.
2013. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 m.k.judit válasza:
100%
Nagyon kevés a mozgásigénye, már ha lakás szempontjából nézzük. Az enyém vagy a "fenekemben" van egyfolytában,de legtöbbször alszik a helyén. Csak akkor bújik elő, ha ki akar menni. Nagyon szerethető fajta. Nekem mindig is uszkárjaim voltak, és ha rajtam múlik mindig is az lesz. Okos fajta, és nagyon játékos, bababarát. Legalábbis az enyém ilyen. Csak ajánlani tudom!
2013. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 m.k.judit válasza:
100%
Jaa és nem hullik a szőre! :)
2013. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém csak akkor mozog ha "kényszerítem". :)

A lakásban egész nap csak fekszik, úgy kell felébresztenem ha foglalkozni akarok vele. Persze azért néha magától is fel kel egy kicsit, de csak megy 1-2 kört aztán visszafekszik. Amikor napközben egyedül hagyom, akkor is csak alszik.


Ellenben ha leviszem sétálni, borzasztó aktív. Eddig nem fáradt el soha, pedig minden este minimum két órát sétálunk. Közben játszunk, bemegyünk futtatóba, ott rohangál más kutyákkal. És ennek ellenére amikor hazamegyünk, és amíg meg nem nyugszik, otthon is fel alá ugrál. :)

Amúgy ha csak 30 vagy 60 percre viszem le, akkor is ugyan úgy viselkedik utána. Olyan érzésem van néha mintha tök mindegy lenne neki mennyit mozog. Ha sokat akkor is elégedett, ha keveset akkor is elégedett.

Még csak most került hozzám, de ha jön a jó idő, akkor hatalmas sétákat és kirándulásokat fogunk tenni. Kíváncsi leszek mennyit bír. :)

2013. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!