Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell levinnni egy...

Hányszor kell levinnni egy kölyök kutyát?

Figyelt kérdés

Most lesz 5 hónapos.Csütörtökön kaptam egy ismerősömtől,mert az Ő gyereke befulladt a kutyától.

Náluk teljesen szobatiszta volt,pedig naponta csak kétszer vitték le.

Én egész nap szinte viszem mégis bepisil.Néha jelzi ha kell,de rengeteget pisil.Mondjuk sokat is iszik.

Ma már 3× volt lent.Most megy negyedszerre meg majd este is leviszem.

Félek hogy a kis mancsa megfázik vagy nem tudom...

Ruhája van.

Hányszor vigyem le?


2013. jan. 6. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi háromszor-négyszer megyünk le, ami elég úgy, hogy 7-8 hónapos menhelyes kutyáról van szó, aki három napja tette be életében először a lábát lakásba. Szerintem a legfontosabb a kora reggeli és a késő esti séta, plusz egy napközben. Többnyire ébredés után végzik a dolgukat. Vedd figyelembe, hogy új a hely a kutyának, más kaját eszik, mások a család szokásai. Próbáld megelőzni a baleseteket hogy ne szokja meg hogy bent is lehet. Szagtalanra feltakarítani és ha jelez nagyon megdicsérni.
2013. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és a mancsával mit tegyek?

Tiszta vizes kint az idő.Szegénynek jág hideg a lába mire hazajövünk.

Nem lesz ettől baja?

2013. jan. 6. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
*jég
2013. jan. 6. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy kölyök kutyát elvileg 2óránként le kell vinni(én így hallottam). Nem lesz a lábának semmi baja a mi kölyökkutyusunk három hónapos és szinte egész nap kint futkos a kertben.
2013. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerinted a farkasoknak külön van lábmelegítő hősugárzó kitéve? Nem lesz semmi baja, kutya ez, nem egy drágakő.
2013. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!