Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of Wild 7-8 hetes...

Taste of Wild 7-8 hetes kortól? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Eddig Royal Canin starter táppal etette a kiskutyákat. Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy kölyökkutyáknál miként válik be kölyökkutyáknál?

2013. jan. 6. 15:35
 1/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

Sajnos tapasztalat az nincsen, de nekem is tetszik ez a táp :) Minden életkorban adható, kis szemű, gabona- és szójamentes, fehérjetartalma 25-32%. Mekkora kutyád van/lesz? Mert kis és közepes termetűeknek ugye 28-29% is lehet a táp fehérjetartalma 6 hónapos korig, de nagytestűeknek csak kb. 25-26%, 6 hónapos kor után pedig jó, ha 1-2%-kal kevesebb, minden méretű kutyánál. Ezt azért írtam, mert eleve ez alapján kell tápot választani a kölyöknek :)

A Royal Canin az nagyon gagyi, tehát mindenképpen mással etesd, TOTW tökéletes lesz. A Pacific Stream és a Sierra Mountain lenne jobb, mert ezeknek alacsonyabb, csak 25% a fehérjetartalma. Itt utánuk nézhetsz:

-Pacific Stream

[link]

[link]

-Sierra Mountain

[link]


De (ha nálad van) mit keres nálad egy 7 hetes kölyökkutya? Vagy megvan 8 hetes?

2013. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én tenyésztem őket, azért vannak nálam. Még mielőtt belemegyünk a "ne szaporíts, nem kell több kutya" témába, leszögezném, hogy többszörös győztes szülőktől származó, tk-ezett kölykökről van szó. Tenyésztési ismereteim sem hiányosak, az összetételekkel, százalékokkal is tisztában vagyok.


Szerintem a royal nem gagyi, csak mindig jobbat és jobbat akarok a kutyáimnak. A riyal starter tápja után szerettem volna puppy-t, de már régóta szemezek ezzel a táppal, csak nekem még kicsit idegen, hogy minden korú kutyának ajánlják.


Elsősorban tapasztaltokra vagyok kíváncsi, hogy kölyökkutyáknál mik a tapasztalatok?

2013. jan. 6. 16:52
 3/5 Jázi&Csenge ***** válasza:

Bocsi :) Nem gondoltam erre :)

De a RC az nem épp a legjobb táp...de te tudod :)

Mondom amúgy, a TOTW jó lesz...:)

2013. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A Royal Canin starter táppal maximálisan meg vagyok elégedve. Nem vagyok Acana vagy Orijen fan, de a Taste of Wilde pont az összetétele és alacdonyabb fehérjetartalma miatt szimpatikus. Egyébként BARF étrend szerint etetem felnőtt kutyáimat, csak a kölykök kapnak tápot.


Annyian ajánlották ezt a tápot itt, és most senki nem tud érdemben hozzászólni???


Mindenki csak ajánlgatja a tápokat anélkül, hogy személyes tapasztalata lenne????

2013. jan. 6. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen kutyát tenyésztesz, ha nagytestűt akkor csak a halas a jó, mert annak nem olyan magas a fehérje tartalma mint a többinek. Nagyon jó táp én már fél éve ezzel etetek azelőtt csak gagyikat evett, de amit lett rá lehetőségem erre váltottam és nagyon meg vagyok vele elégedve
2013. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!