Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kutyusomnak aki 5...

Labrador kutyusomnak aki 5 hónapos a nyelvén látok egy ötforint nagyságú fekete foltot. Ez mi lehet? HOlnap este tudom orvoshoz vinni, remélem semmi komoly.

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszi
2013. jan. 6. 16:11
 1/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Fogalmam sincs, de jól teszed, hogy elviszed dokihoz. Jobb félni, mint megijedni ;)

Egyébként hallottam már olyat, hogy anyajegy volt egy kutya nyelvén...


Eddig nem volt ott? Hirtelen "keletkezett"?

2013. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyáknál előfordul, hogy foltos a nyelvük, illetve a szájpadlásuk :) Semmi baja nincs a kutyádnak!
2013. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jázi&Csenge ***** válasza:

Tényleg amúgy, ilyet már láttam is, hogy ez nem jutott eszembe! Jajjjjj....:D

Hát valamelyik rokonunknak is egy foltos nyelvű kutyája volt. Valami tacsi mix volt, és a fél nyelve barna, a másik fele pöttyös :D Nagyon aranyos volt, de semmi gondot nem okozott, tizenvalahány évig élt a kutya, ha jól tudom sokáig.

A második válaszolónak igaza van! :)

2013. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Remélem tényleg minden ok. Mintha kicsike korában láttam volna már, de a nyelve tövénél van és nem is figyeltem. Most hogy a fogát néztem pont ásított így tűnt fel.
2013. jan. 6. 17:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Valakinek valami bátorító véleménye? még most is izgulok, bár bízom a szimpla foltban.
2013. jan. 6. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van a többieknek,de holnap azért vidd el orvoshoz!!!!!!!!!!!:))
2013. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltunk orvosnál. Minden ok pigment. Az orvos azt mondta, hogy minden rendben van.
2013. jan. 7. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!