Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kutyust lehet tartani...

Ezt a kutyust lehet tartani panelban?

Figyelt kérdés

[link]

Szeretnék egy kutyust és már nagyon sokat nézegettem is, persze előbb meg is ismerném a kutyust de ilyen vagy egy ehhez hasonló keverék tartható panelban?

Persze megfelelő mozgás és szocializáció mellett.


2013. jan. 6. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A legtöbb pásztorkutyán kívül minden fajtát és keverékeiket lehet lakásban tartani! De nem csak a fizikai fárasztás kell, a szellemi munka sokkal fontosabb és eredményesebb is.
2013. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

bármilyen, szó szerint bármilyen kutyát lehet tartani panelba! Nekem 2 labradorom van panelba, de pl. egy ismerősöm német (vagy dán, nem tudom, hogy melyik a helyes) doggal él egy panelba!


Rendszeres mozgás mellett el van minden kutya mindenhol..


én napi 3egészségügyi sétát plusz egy másfél órás játékot biztosítok nekik és gond nélkül el vannak itthon:)

2013. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De nyilván ott többet tudnak mondani erről, ahol a kutya el van helyezve, mivel ők jobban ismerik őt - de a legtöbb kutya a megfelelő feltételekkel tartható panelban is.
2013. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet.

általában pont az szokott gondot jelenteni a kutyának, ha nem engedik a lakásba, és csak udvaron lehet. úgy kell lenevelni róla őket, és sírnak eleinte.

2013. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ők is aranyosak! :)


[link]

2013. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szerintem rendesen megvannak panelban csak fizikailag mozgassd meg rendesen :)
2013. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen aranyosak ők is.:) Viszont az a kutyus amelyiket linkeltem nagyon hasonlít a nagymamám két kutyájára.

De persze nem csak küllemet nézek viszont leginkább az a kutyus vagy valamelyik tetvére érdekelne.

2013. jan. 6. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyél labdát, és mozgasd le, de mégjobb ez a zsinóron lévő gumilabda, amit nem dobsz el, hanem csak lóbálod neki, és elkapkodod a kutya elől, ezzel szellemileg fárasztod, amíg arra koncentrál, hogy elkapja a gumilabdát. nagyon rá tudnak kattanni az ilyen játékokra, és ez szükséges a szellemi fárasztáshoz. Mert amúgy csak alszanak, és nagyon felpörögnek szellemileg. Ezzel szemben a kertes házban van feladatuk, a házőrzés, és ez lepörgeti őket. De a kertesházban meg az a baj, hogy nincsenek új szagok, szóval a lakótelepen meg több inger éri a kutyákat. A lényeg az, hogy adj neki folyton feladatot, és csináltass vele "munkát" amit el kell végeznie, hogy szellemileg is legyen terhelve.
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!