Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem artalmas a chip a kutyakna...

Nem artalmas a chip a kutyaknak? Faj nekik a chip?

Figyelt kérdés
Tobb helyen olvastam hogy tobbek kozott ezen az oldalon is hogy a kutyajuk megbetegedett tole. Ez igaz?

2013. jan. 6. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

nem.

nem.

nem.

2013. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
NEM. Ezt csak a kutya bőre alá ültetik, olyan mint egy oltás. Nem kell túlaggódni a kutya túl fogja élni és semmi baja nem lesz tőle. Olyan mintha oltást kapna.
2013. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
ööö nem chipsy ? vagy chips ? :D
2013. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Semmibaja nem lesz. Én kutyámnak még az sem esett le hogy beoltották feltettem az asztalra lefogtam doki belé szúrta a tűt benyomta és ennyi, a kutya meg rebbenés nélkül eltűrte. Fél éve van chipelve egyáltalán nem volt semmibaja.
2013. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Millió kérdés van már erről itt. Nem fáj neki, nem ártalmas, nem hal bele, nem kell elaltatni, nem kell a sebet összekapcsozni! Egyszerűen beadják neki, és kész!
2013. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi nem fáj. Az én kutyám is túlélte pedig az dokikat utálja, lemerevedik a rendelőnél. De azt hitte ő is hogy milyen rossz lesz, de egy pillanat alatt megvolt
2013. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 ratata ***** válasza:
100%
ezt hazudják azok akik nem akarják betetetni.valaki odáig ment, hogy műteni kellett miatta.volt olyan aki nagyon rosszul reagált rá de mint kderült állatorvos fóbiás volt szegény.
2013. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
az enyém még decemberben megkapta, semmi baja sincs tőle
2013. jan. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az enyémnek sincs semmi baja tőle DE igenis fájt neki, úgy visított, mintha nyúznák. Hozzátenném iszonyat egy kényes dög :) Szerintem ez egyed függő kinek milyen a fájdalom küszöbe. De most könyörgöm, meddig fájt neki? 5mp? Akkor is így visít ha véletlen a lábára lépek, és az már többször megesett.
2013. jan. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Susie J. ***** válasza:
Ha ártalmas lenne, nem adnák be a kutyáknak. Az én kutyám is visított, de inkább visítson 3 másodpercig minthogy elvesszen és ne találjam meg sose.
2013. jan. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!