Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cane Corsót melyik kennelből?

Cane Corsót melyik kennelből?

Figyelt kérdés
diszplázia előszűrést milyen kortól lehet csináltatni, és mennyibe kerül? lehet még vágatni a fülüket?

2013. jan. 6. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Én több nagyon szimpatikus kennelt is találtam, egyikük a Kratosz kennel, gyönyörű kutyáik vannak, szűrtek. Ami nekem kevésbé szimpatikus az a Majorosháza Réme, kutakodásaim során sem olvastam róla túl jókat. Illetve van sok kisebb kennel, azok is jók lehetnek (természetesen szűrt kutyákkal), mert nagyobb figyelem jut egy-egy kutyára. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__216392-nagyon.. Itt is hasznos dolgokat írnak. Amúgy elvileg nem lehet fület vágatni, gyakorlatilag biztos, hogy találsz olyan orvost, aki megcsinálja. Mondjuk vágatlan füllel valahogy szerintem természetesebb az ábrázatuk, de ez már ízlés dolga:)
2013. jan. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jelenleg a majosháza, a kratosz ,a denti acciaio, és a aquila dorata kennelben találtam kutyákat. a majosházával mi a baj?
2013. jan. 7. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szépek a kutyáik, több helyen is olvastam, hogy termetre is kicsik, de ha neked szimpik, akkor ez ne befolyásoljon. Odamész, megnézed, aztán eldöntöd, hogy tetszik-e.
2013. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
holnap megyek le megnézni. a diszplázia örökítésnél mit kell figyelni? csak a szülőket , vagy a nagyszülőket is?
2013. jan. 7. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

MR kennelről csak rosszat hall az ember -szalagon jönnek le a kiskutyák-!

Nekem személy szerint ez az újabb típus, amit most preferálnak (nyomott, már majdnem boxers orr) nekem nem tetszik! A régi rusztikus típus, ami nekem bejön. Régi rusztikusokkal találkozol pl: Kratosz kennel, Garden Guard, Aquila Dorata vagy a Perle der Festung.

A Kratoszba, ha jól tudom mostanában nem lesz alom, mert most volt 3 is. De mondjuk én mindenképp őket ajánlom, érdemes várni ott egy kiskutyára. Azok a kutyák egészségesek, mozgékonyak és igazi corsók, és nem masztiff beütésűek (lóg a bőrük, kövérek).

És nem utolsó sorban a Kratoszos kutyák munkavonalúak és nem kiállítási bohócok (persze szerintem ott is megállnák a helyüket, csak most a kövér egyedek vannak előnyben) :)

Remélem előre segítettem a választásban!

2013. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!