Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Whippet kennel + vélemények?

Whippet kennel + vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy whippetet, és ehhez kérném a segítségeteket. Egyrészt, tud valaki olyan kennelt Budapest környékén ahol van elvihető kiskutya? Tenyésztőtől szeretném, nem szaporítótól, mert lehet hogy jobban is beleásnám magam és járnék versenyekre vele. A másik, hogy tapasztalatokat véleményt tudnátok írni? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2013. jan. 6. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor felejtsd el a "most azonnal akarok elvihető kutyát"... Tordason van egy nagyon jó kennel, gyönyörű kutyáik vannak. Én kettőt ismerek a kölykök közül és fantasztikusak! Én úgy tudom h terveznek újra almot, de nem tudom mikorra, de onnan érdemes várni kölyökre...

[link]

2013. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vélemények whippetekről?
2013. jan. 7. 00:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Én imádom a barátomét. Kisszerelmem :o))

Mire vagy kíváncsi?

2013. jan. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenre :) Mennyire aktív, lehet-e egyedül hagyni (iskolába járok) kártékony-e, macskához mennyire igazodik, milyen hamar lesz szobatiszta stb.
2013. jan. 7. 01:00
 6/6 anonim ***** válasza:
budapest környéken nem tudok whippet kennelről. nekem tiszta parti szélvész kutyáim vannak . . ha coursingre szeretnéd vinni akkor a Tisza parti megteszi DE nem mindegy kinek a kölykeit veszed meg. először mindig nézd meg , hogy milyen díjai vannak a szülőknek , nagyszülőknek stb. . Magyarországon elég szar whippet kennelek vannak. ha megteheted magadnak szerintem külföldről vegyél ( ha adnak ,ami szinte a lehetetlennel egyezik)
2013. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!