Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hordanak cipőt a...

Miért nem hordanak cipőt a kutyák?

Figyelt kérdés

A ruha már természetes, de a lábukra nem gondol senki? Úgy kapkodja némelyik kutyus a lábát az utcán, lehet, hogy fázik a kis talpa?

Szerintem cipőre nagyobb szükségük lenne, mert a talpuk jobban fázhat, mint a testük a szőr meg a ruha alatt.


2013. jan. 7. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én ugyanezt a verebek, cinkék stb. lábára mondom.
2013. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 imperial2 válasza:
55%
Mert nincs a kutyák között suszter aki csinálna! :D
2013. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy ruha se természetes egy kutyán. Egy beteg dolognak tartom.
2013. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig én, amikor az esti sétára viszem a husky-mat, teszek rá láthatósági mellényt.
2013. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
a láthatósági mellény még belefér számomra, de én inkább egy nyakörvére csatolható ledet vettem neki a fressnapfba a labimnak!
2013. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
kistestűeknek kötelező a ruha, mert én ha viszem a csivimet sétálni a hóban akkor havas lesz a mellkasa, a hó ráolvad és vizes mellkassal tüdő gyuladást kapnak az 1 kilós kutyáim. Cipőben is ugyanolyan szerencsétenül járnának mint hidegben mert kényelmetlen nekik. Nagyon sokan inkább mancskrémet használnak!
2013. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kistestűeknek és rövid, aljszőrrel nem rendelkező kutyáknak kell a ruha télen! Én a cipőt sem ítélem el, nekünk is van mind a kettő kutyára (pedig egyik sem öleb) mert tavaly, a séták során a jégen igen súlyosan le horzsolódott a lábuk és mind a kettő sikeresen elvágta a mancsait az ujjaik közé fagyott hódarabokkal. Hiába szedegettem ki állandóan, nem sokat segített. Na meg a városban a sózott utak is marják piszkosul a lábukat.
2013. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem viccből kérdeztem, ha a testük fázik, mert rövid a szőrük, alacsonyak vagy megnyírták őket, akkor úgy gondolom a lábuk főleg, még a hideg betonon is, nemhogy hóban, jégben, a só meg kicsípi és fáj nekik.
2013. jan. 7. 10:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet venni cipőt, pont tegnap előtt láttam egy boltban. Aki akar úgy gondolja,hogy szükséges az be tud szerezni egyet, ha kutyáját nem zavarja akkor nyugodtan.

Az én kutyámnak nincs ruhája se, viszont van jó vastag,hosszú bundája szóval nincs is rá szükség, más kérdés lenne ha fázna, de nem.

Arra azért tényleg kell figyelni,ha nem is fázik a lábuk,akkor is télen ha a hó miatt sózzák az utat érdemes lehetőség szerint kikerülni, otthon jól lemosni ilyenkor a mancsokat, lehet rá krémet is használni. Valaki már említette a mancskrémet na erre gondoltam én is, nem mindenféle testápolókra, ne hogy félre értés legyen . :D

Amúgy a természetben is a legtöbb, sőt az összes állat kerüli a cipő, ruha viselését mégsincs bajuk. Persze a kutyák mondjuk a meleg lakásból lépnek ki az utcára szóval nem tartom hülyeségnek a ruhát, ha fázos a kutya, vagy nincs elég vastag bundája.

2013. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
* ja és a cipővel sincs bajom :)
2013. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!