Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyafajták? Kinek melyik a...

Kutyafajták? Kinek melyik a kedvence? És miért?

Figyelt kérdés
Engem csak az érdekel, hogy ki melyik fajtáért van oda, melyik kutya az, amelyiket ha meglátja, valami jobban megdobban benne. És itt most a különböző kutyafajták viselkedése, természete is érdekel, hogy kinek mi a tapasztalata, és hogy miért szereti azt a fajtát?
2013. jan. 7. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Borden Collie. Gyönyörű, igényes, okos, és imád. Tökéletes! :)
2013. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mopsz: imádom a küllemét elsősorban,a bohóc viselkedését,a röfögését,számomra gyönyörű úgy ahogy van.

uszkár: 14 évig volt uszim,még ma is összeszorul a szívem ha látok egy fehér törpeuszkárt. Igen hatalmas esze volt,könnyen tanult,barátságos,ragaszkodó fajtát ismertem meg személyében.

Shih-tzu: családban kettő is van,személyiségük nem illik hozzám de küllemre nagyon is tetszenek,jobban szeretem a könnyen idomítható fajtákat,ők nem illenek bele nagyon makacs kutyák,de nem is az eszéért szeretem őket :)

Angol bulldog: Nála csak a küllem tetszik inkább,fajtajellegben nem hozzám passzoló kutya szintén.

Így fajtákba ezek a kedvenceim.

2013. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak emberek, akik így szeretnek egy fajta kutyát!:)

Az első gondolatom az volt, hogy a Border Collie biztosan felkerül:)

Szívesen várok még véleményeket!:)

2013. jan. 7. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

westie: imádom h hatalmas a fejük, nagyon tetszik :)


havanese: nekem az van és imádom, iszonyat okos, már-már ravasz kis dög és egyszerűen gyönyörű a kis gomb szemével le ud venni a lábunkról minket rendesen. Hátránya h nagyon nehéz következetesen nevelni, mert annyira cuki, úh csak erős idegzetűeknek ajánlom :D

2013. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok ilyen de nekem sok ilyen van :)

Újfullandi, Németjuhász, Golden és Labrador retriever, Berni Pásztor


Családszerető barátságos kutyák mind, meg hát szépek.

2013. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Goldenem van, régen németjuhászunk volt, és a szomszédnak meg bernije volt, szóval tudom miről beszélsz:) Imádom őket:)
2013. jan. 7. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Havanese van Anyuéknak, imádom, de a saját kutyusom egy simaszőrű foxi. Imádom, hihetetlen okos, már 3 hósan visszahozta nekem a labdáját. Nagyon nagy türelem kell hozzá, mert óriási a mozgásigénye, de mindent kárpótol az értelem a szemében.
2013. jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a tacskó a kedvencem, hogy miért azt pontosan nemtudom, de egyszerűen meglátok eggyet bearanyozza a napomat:)
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!