Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie, Aussie vagy...

Border Collie, Aussie vagy Skót Juhász kutyus nevek?

Figyelt kérdés

Végre megengedték a szüleim, hogy kutyusom legyen. Teljesen felkészültem! Egy szukám lesz, ezt a három fajtát szemeltem ki, jövőhéten kezdünk keresgetni, nézelődni és vásárolni, vagy ha lesz itt a közelben valamelyik menhelyen valamelyik kutyus akkor onnan hozzuk. Szóval a néven gondolkodok. Eddig a Luna és a Shirley (Sörli) jutott az eszembe. Olyan név kellene, ami különleges és illik mindhárom fajtához, mert nem tudom melyik lesz.

Köszi!:)



2013. jan. 7. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Britney? (Britni) :D
2013. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bessy (Besszi)
2013. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) Szépek:)
2013. jan. 7. 15:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Brownie, Síva, Cherry? :)
2013. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Síva, Cherry:) Ezek nagyon szépek*.* Köszönöm!
2013. jan. 7. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek ezek a nevek, amiket írtál, mindkettő ötletes. Az én skót juhászomnak is egyedi neve van, ezért is nem fogom ide leírni, de privátban szívesen leírom :)
2013. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Daisy, Molly, Sally (seli).? :)
2013. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Shirley tetszik a legjobban a felsorolt 2 közül.:)
2013. jan. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi:) A Daisy nagyon aranyos:) Bár az egyik ismerősöm Skót juhászának is ez a neve, akkor is aranyos:)
2013. jan. 7. 16:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyát sem érdekli mi a neve, mindegyikre hallgatni fog. Ezen simán ráérsz gondolkodni, ha meglesz.
2013. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!