Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tenni, ha idióta...

Mit kell tenni, ha idióta állatorvosunk van?

Figyelt kérdés
Először is a chip beültetéskor új egészségügyi kiskönyvet kapott a 2007 augusztus 14-én született bichon havanese kutyusom, és az került a könyvbe h 2010-ben született keverék kutya. Aztán már majd egy hónapja benne van a chip és megnéztem a az országos adatbázisban h benne van-e az adatbázisban,a 15jegyű kódot beírtam,de nem talált semmit , holott 8 napon belül köteles regisztrálni a kutyát.Ez egy vidéki állatorvos egyszer már majdnem meghalt miatta , szolnokra kellett vinni, ott egy nagyszerű állatorvosunk van,de gondoltuk ennyit csa rá lehet bízni erre az idiótára!ezeket a rossz adatokat írta be úgy h a régi a jó adatokkal ott volt a szeme előtt!

2013. jan. 7. 17:54
 1/9 kira kenzo ***** válasza:
86%
Keress egy másik állatorvost hogy módosítsa az adatokat.
2013. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Az tuti hogy soha ne vigyétek el oda,a másik az hogy lehet hogy kéne szólni a rendőröknek hogy átvert titeket mert ezt akkor ugyan úgy másokkal is megfogja tenni..vagy mennyetek vissza és kérdezzétek meg hogy mi van,de a kutyust soha többet ne vigyétek el..
2013. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazatok van...
2013. jan. 7. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem törzskönyves a kutya,az új szabályok szerint a fajtatisztát is keveréknek kell beírni!

Nem tudom,mi értelme van ennek,de így van.

2013. jan. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ratata ***** válasza:
én csak egyszer szoktam csalódni ilyenekben második esélyt nem adok máshoz viszem
2013. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs tkv-e akkor bizony helyesen járt el hogy beírta hogy keverék ,mert az ,és már TVileg is .
2013. jan. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és ha nem volt új típusú sorszámozott könyve akkor azt is helyesen tette hogy lecserélte.
2013. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

én azt értem,hogy új könyv kell , oké ,evvel semmi bajom se volt

ha törvényileg keveréknek kell beírni akkor már a törvénnyel is gondom van,hülyeségnek tartom,ráadásul tenyésztőtől vettük nem szaporítótól...

de mindegy mert ha keverék lenne is ugyanígy imádnám

na de azt azért már végképp nem értem h a születési dátumát miért nem lehetett rendesen bemásolni

2013. jan. 8. 10:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tenyésztőtől vetted akkor TKes, ha nem akkor szaporítótól.Tenyésztő hibás kiskutyának is ad TKvet csak letiltja.

A dátum miatt meg szólnotok kellet volna. Ennyi .És nem itt nyígni.

2013. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!